Organizator

Filharmonia Opolska im. Józefa Elsnera

Dane kontaktowe

Krakowska 24
45-075 Opole

Czwartek 18 Styczeń 2018 19:00
2018-01-18T19:00:00+0100
Gala Noworoczna z batutą i humorem
Gala Noworoczna z batutą i humorem Filharmonia Opolska im. Józefa Elsnera
2018-01-18 , godz. 19:00 (Czwartek) Opole Filharmonia Opolska im. Józefa Elsnera
INFO

Opis wydarzenia:

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Opolskiej
Maciej Niesiołowski 
– dyrygent
Anita Maszczyk – sopran
Michał Musioł – tenor
Wszystkie utwory będzie zapowiadał osobiście dyrygent, więc słuchajmy pilnie i nie uprzedzajmy ewentualnych niespodzianek.
Miejsce: Sala koncertowa
Głównym bohaterem Wiedeńskich Gal Noworocznych w dwóch ostatnich sezonach byli Filharmonicy Opolscy. Owacjom i entuzjastycznym reakcjom nie było końca. Co jeśli na scenie dodatkowo pojawi się szalenie atrakcyjna para solistów?
Piękna sopranistka, Anita Maszczyk i uwodzicielski tenor, Michał Musioł – to artyści doświadczeni, na scenie pełni uroku i odwagi, świetnie wyszkoleni aktorsko i wokalnie. Podczas ich występów oko cieszą barwne kostiumy i wyjątkowe kreacje, a ich duety są perfekcyjnie dopracowane choreograficznie – każdy stanowi swoistą scenkę, która rozbawia publiczność do łez.
Gala Noworoczna Z batutą i humorem to ten rodzaj koncertu, w którym nie chodzi o tytuły utworów – niektóre z nich mogą mówić niewiele, ale po kilku taktach słuchacze zorientują się, że prezentowaną melodię lubią... i doskonale znają. Dodatkową atrakcją dla publiczności będzie współudział Orkiestry w tworzeniu atmosfery żartu i odbrązawiania postaci poważnego muzyka we fraku. A dyrygent, Maciej Niesiołowski, bawić będzie widzów nie tylko miłym komentarzem, ale i solowymi popisami. Brzmi intrygująco? Dokładnie o to chodziło!
Inne wydarzenia
Bilety na: KENSINGTON
Koncert
KENSINGTON
Wrocław - 15 Kwiecień 2018 KUP BILET od 99 zł
Bilety na: TSA, Corruption
Koncert
TSA, Corruption
Kraków - 19 Styczeń 2018 KUP BILET
Bilety na: Grzegorz Turnau:
Koncert
Grzegorz Turnau: "L - LIVE" koncert ur...
Kraków - 19 Styczeń 2018 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.