Grupa MoCarta i Przyjaciele - wszystkie bilety

Organizator

Agencja Artystyczna Art Projekt

Dane kontaktowe

Telefon: 512 096 507

2019-11-30T18:00:00+0100
Grupa MoCarta i Przyjaciele Agencja Artystyczna Art Projekt
2019-11-30, godz. 18:00 (Sobota) Bydgoszcz Filharmonia Pomorska im. Ignacego Jana Paderewskiego

Opis wydarzenia:


Grupa MoCarta i Przyjaciele
 
       Jesień z roku na rok przynosi coraz więcej frustracji w polskim społeczeństwie z powodu deszczy, zimna i nieoczekiwanych wiatrów. Wychodząc temu na przeciw zapraszamy Państwa na andrzejkowy koncert Grupa MoCarta i Przyjaciele, na który zawsze możecie zabrać kogoś mówiąc, że idziecie na koncert muzyki klasycznej.
 
       Zaproszenie Grupy MoCarta do Filharmonii Pomorskiej zechcieli przyjąć:
 
Jaromir Nohavica, pisze teksty piosenek, komponuje, śpiewa, gra na gitarze i na heligonce. I ma to coś, czego nie można zdefiniować. Coś, czym hipnotyzuje publiczność podczas swoich koncertów w Czechach i Polsce. Grupa MoCarta będąca pod silnym wrażeniem talentu Jaromira Nohavicy spotka się z nim na scenie. "Ah jo..." westchnął Krecik, z radością. 

Zbigniew Zamachowski, człowiek wielu talentów, zaprosił Grupę MoCarta na deski teatralne, by tam wspólnie muzykować. 

Ireneusz Krosny, mim z którym Grupa MoCarta występuje od wielu lat, jest nie tylko estradowym partnerem zespołu, ale także ich nieświadomym nauczycielem sztuki kabaretowej. 

Katarzyna Pakosińska - artystka kabaretowa, aktorka, konferansjerka, jej firmowym znakiem jest szalony śmiech, którego i tym razem z pewnością nie zabraknie.


    Zapewniamy, iż będzie to cudowny wieczór i wywołamy szeroki uśmiech na Państwa twarzach!
 
    Kwartet od początku swojej działalności bardzo chętnie nawiązywał współpracę z wieloma wykonawcami. Wspólne koncerty, godziny rozmów na próbach, w samochodzie czy w garderobie scementowały te relacje i przeobraziły je w przyjaźnie. Nadszedł czas uczcić te wieloletnie znajomości!
    Koncert "Grupa MoCarta i Przyjaciele" powstał, aby Państwo mogli choćby przez dwie godziny cieszyć się życzliwością i sympatią emanującą ze sceny. Każdy z Artystów podczas tego koncertu wykona ulubione utwory z własnego repertuaru, niektóre wspólnie z kwartetem. Grupa MoCarta również zagra to, co ma najlepszego. A wszystko w atmosferze przyjaźni, której nie da się ukryć.
 
 
Zapraszamy do Bydgoszczy, o godz. 18.00 do Filharmonii Pomorskiej!
 
Inne wydarzenia
Bilety na: NA WOLNYM - koncert CLOCK MACHINE & MITOCHONDRIUM
Koncert
NA WOLNYM - koncert CLOCK MACHINE & MI...
Poznań - 26 lipca 2019 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.