Organizator

Agencja Artystyczna Art Projekt

Dane kontaktowe

Telefon: 512 096 507

Piątek 8 listopada 2019 19:00
2019-11-08T19:00:00+0100
Grupa MoCarta i Przyjaciele
Grupa MoCarta i Przyjaciele Agencja Artystyczna Art Projekt
2019-11-08 , godz. 19:00 (Piątek) Częstochowa Filharmonia Częstochowska - Sala Koncertowa

Opis wydarzenia:


Grupa MoCarta i Przyjaciele

            Jesień z roku na rok przynosi coraz więcej frustracji w polskim społeczeństwie z powodu deszczy, zimna i nieoczekiwanych wiatrów. Wychodząc temu na przeciw zapraszamy Państwa na wspaniały koncert Grupa MoCarta i Przyjaciele, na który zawsze możecie zabrać kogoś mówiąc, że idziecie na koncert muzyki klasycznej.
            Zaproszenie Grupy MoCarta do Filharmonii Częstochowskiej zechcieli przyjąć:
 

Artur Andrus, któremu muzycy zawsze chętnie akompaniują, wspiera kwartet, udowadniając swoją twórczością, że jest wielu wrażliwych odbiorców, dla których warto występować. 

Jaromir Nohavica, pisze teksty piosenek, komponuje, śpiewa, gra na gitarze i na heligonce. I ma to coś, czego nie można zdefiniować. Coś, czym hipnotyzuje publiczność podczas swoich koncertów w Czechach i Polsce. Grupa MoCarta będąca pod silnym wrażeniem talentu Jaromira Nohavicy spotka się z nim na scenie.  "Ah jo..." westchnął Krecik, z radością. 

Zbigniew Zamachowski, człowiek wielu talentów, zaprosił Grupę MoCarta na deski teatralne, by tam wspólnie muzykować. 

Katarzyna Pakosińska, artystka kabaretowa, aktorka, konferansjerka, jej firmowym znakiem jest szalony śmiech, którego i tym razem z pewnością nie zabraknie.

            Zapewniamy, iż będzie to cudowny wieczór i wywołamy szeroki uśmiech na Państwa twarzach!
            Kwartet od początku swojej działalności bardzo chętnie nawiązywał współpracę z wieloma wykonawcami. Wspólne koncerty, godziny rozmów na próbach, w samochodzie czy w garderobie scementowały te relacje i przeobraziły je w przyjaźnie. Nadszedł czas uczcić te wieloletnie znajomości! 
            Koncert "Grupa MoCarta i Przyjaciele" powstał, aby Państwo mogli choćby przez dwie godziny cieszyć się życzliwością i sympatią emanującą ze sceny. Każdy z Artystów podczas tego koncertu wykona ulubione utwory z własnego repertuaru, niektóre wspólnie z kwartetem. Grupa MoCarta również zagra to, co ma najlepszego. A wszystko w atmosferze przyjaźni, której nie da się ukryć.
            Zapraszamy do Częstochowy, o godz. 19.00 do Filharmonii!
Inne wydarzenia
Bilety na: Festiwal Polskiej Opery Królewskiej. Koncert symfoniczny - MOZART
Koncert
Festiwal Polskiej Opery Królewskiej. K...
Warszawa - 21 lipca 2019 INFO
Bilety na: NA WOLNYM - koncert CLOCK MACHINE & MITOCHONDRIUM
Koncert
NA WOLNYM - koncert CLOCK MACHINE & MI...
Poznań - 26 lipca 2019 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.