Organizator

Centrum Kultury ZAMEK

Dane kontaktowe

Święty Marcin 80/82
61-809 Poznań

Środa 8 Listopad 2017 18:00
2017-11-08T18:00:00+0100
Happysad + support Terrific Sunday
Happysad + support Terrific Sunday Centrum Kultury ZAMEK
2017-11-08 , godz. 18:00 (Środa) Poznań Sala Wielka CK Zamek

Opis wydarzenia:

Happysad + support Terrific Sunday

Centrum Kultury ZAMEK

8-11-2017 Poznań

 

Agencja Go Ahead i CK Zamek zapraszają na koncert Happysad! Zespół wystąpi 8 listopada w Sali Wielkiej CK Zamek w ramach Koncertowej Jesieni, która w tym roku odbędzie się we współpracy z FAQ RAK!! 
Zmiany pór roku to pewnik, taki sam jak jesienna trasa Happysad. Po dobrze przyjętej, najnowszej płycie „Ciało Obce”, oraz intensywnym okresie plenerowym, jeden z najczęściej koncertujących zespołów w naszym kraju, rusza ponownie w Polskę. „W tym roku mija 10 lat od wydania Nieprzygody, bardzo ważnej dla nas płyty, która według wielu dziennikarzy i fanów była naszym nowym początkiem. Nagrana w profesjonalnym studiu S4 pod okiem Leszka Kamińskiego czyli osoby w tej branży najznamienitszej, sprawiła, że nazwę naszego zespołu po raz pierwszy mogliśmy przeczytać na szczycie zestawienia najchętniej kupowanych płyt. Ta trasa to oczywiście ukłon dla tego wydawnictwa. Kilka utworów z Nieprzygody na pewno znajdzie się w jesiennej setliście. To był rok 2007, a jesteśmy w 2017. Nie lubimy patrzyć w przeszłość, raczej żyjemy tym, co tu i teraz, dlatego ogrywać będziemy także utwory z płyty najnowszej, która premierę miała w lutym tego roku” - mówią muzycy zespołu.
Happysad jak zawsze zabiera ze sobą w trasę gości. W tej roli usłyszymy poznański Terrific Sunday oraz żywiecko - krakowski Sonbird, którego muzykę, członkowie Happysad, po raz pierwszy usłyszeli podczas tegorocznej edycji festiwalu Spring Break w Poznaniu. W Poznaniu w roli supportu zobaczycie Terrific Sunday!
Data: 2017-11-08 (środa)
Miasto: Poznań
Miejsce: Sala Wielka CK Zamek
Adres: ul. Św. Marcin 80/82
Ceny biletów: 56 / 66 zł
Support: Terrific Sunday
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ticketmaster.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn, kasa CK Zamek, CIM, bilety24.pl

Kup bilet na koncert Happysad - Bilety24

Inne wydarzenia
Bilety na: Ich Troje
Koncert
Ich Troje
Poznań - 11 Listopad 2017 KUP BILET od 79 zł
Bilety na: HEY FAYRANT TOUR // Poznań
Koncert
HEY FAYRANT TOUR // Poznań
Poznań - 02 Grudzień 2017 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.