Organizator

Toruńska Agenda Kulturalna

Dane kontaktowe

Pod Krzywą Wieżą 1
87-100 Toruń

Sobota 21 lipca 2018 20:00
2018-07-21T20:00:00+0200
IX edycja Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej - Koncert Galowy
IX edycja Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej - Koncert Galowy Toruńska Agenda Kulturalna
2018-07-21 , godz. 20:00 (Sobota) Toruń CKK Jordanki

Opis wydarzenia:

W sobotę, 21 lipca 2018 r. o godzinie 20.00 w CKK Jordanki odbędzie się Koncert Galowy, podczas którego usłyszymy piosenki filmowe i musicalowe w wykonaniu wyróżniających się talentem wokalnym aktorów polskiej sceny teatralnej i filmowej.

Na festiwalowej scenie w roli prowadzących Koncert zaprezentują się Kacper Kuszewski, znany aktor serialowy, były wokalista zespołu „Leszcze”, a obecnie juror w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” oraz Magdalena Grąziowska, aktorka Teatru im. S. Żeromskiego w Kielcach, wcześniej związana ze scenami krakowskimi: „Bagatelą”, Narodowym Teatrem Starym im. H. Modrzejewskiej oraz Teatrem Nowym, odtwórczyni jednej z głównych ról w komedii  Juliusza Machulskiego ‘Ambassada”. Podczas koncertu usłyszymy również Agatę Bykowską, czołową aktorkę Teatru Wybrzeże w Gdańsku, aktualnie w obsadzie serialu „Korona Królów” (Litwinka Gabija), Karolinę Micor wyjątkowo utalentowaną laureatkę z poprzednich edycji Festiwalu, Emose Uhunmwangho, obdarzoną niezwykłym glosem aktorkę Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu oraz Michalinę Łabacz, jedną z najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia, która na ekranie zadebiutowała główną rolą w filmie Wojciecha Smarzowskiego „Wołyń”.

Podczas Gali nie tylko zaśpiewa, ale i zatańczy popularna para aktorów warszawskich Emilia Komarnicka-Klynstra („Na dobre i na złe”) oraz Radbad Klynstra-Komarnicki („Smoleńsk”) i Jakub Wocial ceniony aktor musicalowy, wybitny wokalista, skuteczny producent oraz obiecujący reżyser, na co dzień szef sceny muzycznej Teatru „Rampa”.

Nie zabraknie też laureatów tegorocznego Przeglądu Konkursowego. Wykonawcom towarzyszyć będzie po raz pierwszy Łódzka Orkiestra Smyczkowa PRIMUZ kierowana przez profesora Łukasza Błaszczyka pod dyrekcją Krzesimira Dębskiego oraz zespół instrumentalny Piotra Dąbrowskiego.

Bilety w cenie 40 zł nabyć można przez portal Bilety24 oraz w kasie CKK Jordanki przy al. Solidarności 1–3 od wtorku do soboty w godz. 13:00-19:00.

Organizatorami wydarzenia są Miasto Toruń i Toruńska Agenda Kulturalna.
Inne wydarzenia
Bilety na: FRANCUSKA NOC
Koncert
FRANCUSKA NOC
Gdańsk - 23 czerwca 2018 INFO
Bilety na: CAMERATA SILESIA / NOC KUPAŁY
Koncert
CAMERATA SILESIA / NOC KUPAŁY
Katowice - 23 czerwca 2018 INFO
Bilety na: Ich Troje
Koncert
Ich Troje
Włoszczowa - 24 czerwca 2018 kup bilet od 49 zł
Bilety na: GREEK JAZZ TRIO
Koncert
GREEK JAZZ TRIO
Poznań - 24 czerwca 2018 kup bilet od 25 zł
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.