Organizator

Gminny Ośrodek Kultury "Sokół"

Dane kontaktowe

Gdyńska 47
62-004 Czerwonak

Niedziela 18 Luty 2018 19:00
2018-02-18T19:00:00+0100
Janusz Radek z zespołem
Janusz Radek z zespołem Gminny Ośrodek Kultury "Sokół"
2018-02-18 , godz. 19:00 (Niedziela) Koziegłowy Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach

Opis wydarzenia:

Gminny Ośrodek Kultury Sokół zaprasza do Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach na koncert Janusza Radka z zespołem.
Od początku swojej artystycznej działalności Janusz Radek odważnie zagłębiał się i poznawał coraz to nowsze muzyczne przestrzenie. Tym projektem – Radek z zespołem – chcemy w przystępny, poruszający, ale jednocześnie odkrywczy sposób przedstawić widzom dotychczasową drogę Artysty. Nie zabraknie więc utworów, które już od długich lat kojarzone są przez odbiorców z nazwiskiem Janusza Radka (np. „Kiedy U-kochanie”). Jednak widzów chcemy też zaprosić do wspólnej podróży przez ostatnie projekty muzyczne Artysty. Znajdują się tam bowiem kompozycje, które dzięki magnetycznemu wokalowi Radka pozwalają słuchaczom doznać wyjątkowych emocji, ożywić najpiękniejsze wspomnienia i zapomnieć na chwilę o tym, co jest poza wybrzmiewającymi „tu i teraz” dźwiękami. Dzięki takiej muzycznej różnorodności programu, Januszowi z zespołem udaje się poruszyć widzów znużonych powtarzalnością muzyki popularnej, zachwycić odbiorców poszukujących oryginalności i świeżości w nowych aranżacjach najbardziej znanych utworów, jak również wzruszyć słuchaczy, którzy w trakcie koncertu pragną doświadczyć przede wszystkim wyjątkowych emocji.
Dla kogo?
Stwierdzenie, że koncerty Janusza Radka z zespołem są dla każdego, zakrawać może o banał. Jednak powracająca na jego koncerty publiczność, to zarówno widzowie w różnym wieku, jak i słuchacze cechujący się różnymi gustami muzycznymi. Projekt Radek z zespołem powstał bowiem z myślą o publiczności różnorodnej, ciekawej muzycznej nowości. Jednak w projekcie Artysta nie zapomina także o tych odbiorcach, którzy od wielu lat, z niesłabnącym zachwytem, wsłuchują się w jego najbardziej znane utwory.
Repertuar
Podczas koncertu usłyszeć można piosenki z całego dorobku artystycznego Janusza Radka. Wśród nich są także te najbardziej znane, jak chociażby: „Kiedy U-kochanie”, „Dziękuję za miłość” czy „Dziwny ten świat”. Nie brakuje również wykonań premierowych – koncerty z zespołem to niejednokrotnie jedyna okazja do tego, aby na żywo posłuchać utworów z tzw. „domówek” (transmisji na żywo, które odbywają się na facebook’owym fanpage’u Janusza Radka).

Artyści:

Inne wydarzenia
Bilety na: Zalewski śpiewa Niemena
Koncert
Zalewski śpiewa Niemena
Warszawa - 05 Luty 2018 INFO
Bilety na: Koncert zespołu Dżem
Koncert
Koncert zespołu Dżem
Tarnowo Podgórne - 03 Marzec 2018 KUP BILET od 65 zł
Bilety na: KENSINGTON
Koncert
KENSINGTON
Wrocław - 15 Kwiecień 2018 KUP BILET od 99 zł
Bilety na: Gershwin Forever
Koncert
Gershwin Forever
Warszawa - 17 Styczeń 2018 INFO
Bilety na: Kolędy Świata: TGD + Goście
Koncert
Kolędy Świata: TGD + Goście
Warszawa - 17 Styczeń 2018 INFO
Bilety na: Środa młodych / Koncert zwycięzcy  II Międzynarodowego Konkursu Kwartetów Smyczkowych im. Karola Szymanowskiego
Koncert
Środa młodych / Koncert zwycięzcy II...
Katowice - 17 Styczeń 2018 INFO
Bilety na: Wolf Alice
Koncert
Wolf Alice
Warszawa - 17 Styczeń 2018 KUP BILET
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.