Organizator

Galeria Miejska Arsenał

Dane kontaktowe

Stary Rynek 6
61-772 Poznań

Środa 18 kwietnia 2018 20:00
2018-04-18T20:00:00+0200
Koncert #300 Big Brave, THAW | LAS
Koncert #300 Big Brave, THAW | LAS Galeria Miejska Arsenał
2018-04-18 , godz. 20:00 (Środa) Poznań Pawilon
INFO

Opis wydarzenia:

Big Brave - ich brzmienie zdecydowanie przekracza poziom którego spodziewamy się po gitarowym trio. Napięcie i oczekiwanie poprzedza w ich muzyce każdy kolejny wybuch, uderzający po uszach z wyjątkową precyzją. Tworzą coraz bardziej wyrafinowane kompozycje, przeciwstawiające minimalistyczną formę grzmiącym przesterom, starając się przesuwać granice brzmienia eksperymentalnego rocka i równocześnie pielęgnując radość w swojej muzyce.Funkcjonując muzycznie gdzieś pomiędzy minimalizmem a eksperymentalnym zespołem rockowym Big Brave nie dają się podporządkować jednej obowiązującej klasyfikacji. Używając standardowych “narzędzi” takich jak śpiew, gitary elektryczne, perkusję, przesterowane piece gitarowe, Big Brave odkrywa możliwości brzmienia zespołu równocześnie dekonstruując archetypiczne wyobrażenie o strukturze i formie piosenki. Nieśpiesznie i nie zważając na popularne trendy, tworzą swoją wyjątkową, intensywną i poszukującą muzykę kierując się tym samym niezależnym duchem który charakteryzuje wielu ich Montrealskich przyjaciół.
 
Thaw -  postblackmetalowy zespół z Sosnowca z elementami noise'u, ambientu, elektroniki, sludge i doom metalu. Muzycy podkreślają kolektywność swojej pracy, różnorodne inspiracje, a tożsamość najchętniej ukrywają pod inicjałami. Na koncertach grają zakapturzeni, często odwróceni tyłem do widzów. Zespół powstał w 2010 roku. Głównym kompozytorem jest Artur Rumiński, eksperymentujący gitarzysta, znany m.in. ze współpracy z zespołem Furia.
Inne wydarzenia
Bilety na: FISH
Koncert
FISH
Poznań - 15 października 2018 kup bilet od 120 zł
Bilety na: Piotr Krępeć
Koncert
Piotr Krępeć
Puszczykowo - 22 kwietnia 2018 kup bilet od 10 zł
Bilety na: Lao Che - organizator: Agencja Artystyczna START
Koncert
Lao Che - organizator: Agencja Artysty...
Bydgoszcz - 22 kwietnia 2018 INFO
Bilety na: Siesta Festival: Take 6
Koncert
Siesta Festival: Take 6
Gdańsk - 22 kwietnia 2018 kup bilet
Bilety na: Kortez - Łódź
Koncert
Kortez - Łódź
Łódź - 22 kwietnia 2018 kup bilet
Bilety na: Piotr Bukartyk
Koncert
Piotr Bukartyk
Szamotuły - 22 kwietnia 2018 INFO
Bilety na: Ania Dąbrowska
Koncert
Ania Dąbrowska
Rzeszów - 22 kwietnia 2018 kup bilet od 79 zł
Bilety na: XIII urodziny Mazowieckiego Teatru Muzycznego imienia Jana Kiepury w Warszawie. Ale Czad! Czyli podróże Grupy MoCarta
Koncert
XIII urodziny Mazowieckiego Teatru Muz...
Warszawa - 24 kwietnia 2018 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.