Koncert charytatywny Fundacji CHCEmisie „Poloneza czas zacząć” - wszystkie bilety

Organizator

Fundacja CHCEmisie

Dane kontaktowe

Sołtysia 25
61-654 Poznań

1970-01-01T01:00:00+0100
Obecnie nie posiadamy w sprzedaży biletów na to wydarzenie.

Opis wydarzenia:

Już po raz siódmy zapraszamy na doroczny koncert charytatywny Fundacji Chcemisie, który odbędzie się w dniu 8 grudnia 2018 r., początek godz. 18:00 w Sali Atrium Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, wejście od ul. Lewandowskiej 20 (dawniej 23 lutego).

Tym razem zapraszamy w podróż po klasyce i jazzie z motywami zaczerpniętymi z polskiej muzyki ludowej. W ten sposób włączamy się w świętowanie 100-lecia niepodłegłości. Wspólnie zbieramy pieniądze na wszelkie potrzeby Ośrodka Wspomagania Dziecka i Rodziny w Kołaczkowie pod Wrześnią; naszym szczególnie ważnym celem w tym roku będzie wspieranie usamodzielniających się wychowanków Ośrodka, którzy potrzebują naszej pomocy aby pewnie wkroczyć w dorosłość.

Tradycyjnie gospodarzem koncertu będzie Daniel Szpilman, wnuk legendarnego Pianisty, uwiecznionego m.in. w filmie Romana Polańskiego, a wystąpią pianiści znani doskonale bywalcom koncertów charytatywnych Fundacji Chcemisie – Michał Szymanowski i Marek Bracha a także światowej sławy skrzypek Jakub Jakowicz. Oprócz muzyki klasycznej publiczność będzie miała okazję wysłuchać motywów ludowych na jazzowo – z programem jazzowym wystąpi bowiem duet: fenomenalny saksofonista Maciej Kociński oraz znana z licznych występów telewizyjnych, koncertów, konkursów i płyt pianistka Katarzyna Stroińska-Sierant, profesor poznańskiej Akademii Muzycznej. W klimaty ludowe wprowadzi słuchaczy Romuald Jędraszak – laureat nagrody im. Oskara Kolberga w 2018 roku, muzyk i nauczyciel gry na wielkopolskich instrumentach ludowych, lider Kapeli Dudziarzy Wielkopolskich. Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu objął koncert swoim patronatem.

W programie klasycznym wysłuchamy kompozycji m.in. Fryderyka Chopina, Ignacego Jana Paderewskiego, Henryka Wieniawskiego, Grażyny Bacewicz, Aleksandra Tansmana a także… Ludwiga van Beethovena.
Inne wydarzenia
Bilety na: WILKI
Koncert
WILKI
Poznań - 12 grudnia 2018 kup bilet DO -50%
Bilety na: WILKI
Koncert
WILKI
Łódź - 13 grudnia 2018 kup bilet DO -50%
Bilety na: Koncert kolędowy 13.12.2018 g. 19
Koncert
Koncert kolędowy 13.12.2018 g. 19
Warszawa - 13 grudnia 2018 INFO
Bilety na: Substytut?
Koncert
Substytut?
Poznań - 13 grudnia 2018 kup bilet od 20 zł
Bilety na: DR MISIO
Koncert
DR MISIO
Łódź - 13 grudnia 2018 kup bilet od 45 zł
Bilety na: KONCERT BOŻONARODZENIOWY
Koncert
KONCERT BOŻONARODZENIOWY
Jelenia Góra - 14 grudnia 2018 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.