Koncert Noworoczny | NAJPIĘKNIEJSZE MELODIE ŚWIATA

Zapraszamy Państwa na Galowy Koncert Noworoczny „Najpiękniejsze melodie świata”, w którym usłyszą Państwo wiele pięknych, najbardziej znanych i lubianych światowych kompozycji, jak również arie i duety z największych operetek i musicali na świecie. W czasie koncertu nastąpi premiera najnowszej płyty Śpiewającej Rodziny Kaczmarek pt. „Najpiękniejsze melodie świata”. Zespołowi towarzyszy Orkiestra Kameralna „Alla Vienna” pod kierownictwem muzycznym  prof. Adama Manijaka. Kilka
Organizator

Agencja Artystyczna ŚPIEWAJĄCA RODZINA KACZMAREK Piotr Kaczmarek

Sala Koncertowa Filh. Łódź Narutowicza 20/22 94-294 Łódź

Dane kontaktowe

Konopnickiej 43
95-040 Koluszki

Sobota 18 stycznia 2020 18:00
2020-01-18T18:00:00+0100
Koncert Noworoczny | NAJPIĘKNIEJSZE MELODIE ŚWIATA
Koncert Noworoczny | NAJPIĘKNIEJSZE MELODIE ŚWIATA Agencja Artystyczna ŚPIEWAJĄCA RODZINA KACZMAREK Piotr Kaczmarek
2020-01-18 , godz. 18:00 (Sobota) Łódź Sala Koncertowa Filh. Łódź
INFO

Opis wydarzenia:

Zapraszamy Państwa na Galowy Koncert Noworoczny „Najpiękniejsze melodie świata”, w którym usłyszą Państwo wiele pięknych, najbardziej znanych i lubianych światowych kompozycji, jak również arie i duety z największych operetek i musicali na świecie. W czasie koncertu nastąpi premiera najnowszej płyty Śpiewającej Rodziny Kaczmarek pt. „Najpiękniejsze melodie świata”.
Zespołowi towarzyszy Orkiestra Kameralna „Alla Vienna” pod kierownictwem muzycznym  prof. Adama Manijaka.
Kilka słów o artystach:
 
Iwona Kaczmarek – sopran liryczny (mama). Ukończyła Akademię Muzyczną w Łodzi. Solistka Teatru Wielkiego w Łodzi, gdzie kreowała główne role w takich operach, jak „Aida”, „Tosca”, „Hrabina”, „Halka” czy „Trubadur”. Nie dzieli jednak muzyki na gatunki, czuje się równie doskonale w repertuarze operetkowym: „Baron cygański”, „Wesoła wdówka”, „Księżniczka czardasza”, a nawet w musicalu.
 
Piotr Kaczmarek – tenor dramatyczny (tata). Były pierwszy tenor Teatru Muzycznego  w Łodzi, pierwszy solista Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego w Warszawie. Po studiach w Akademii Muzycznej  w Łodzi kontynuował edukację u światowej sławy tenora Kałudi Kałudowa. Współpracuje z teatrami w całej Polsce, jak i poza jej granicami.
 
Adam Kaczmarek – tenor. Ma zaledwie 16 lat! Głos o jasnej, dźwięcznej, wspaniałej barwie, silny i czysty, budzi zachwyt. Popularność przyniósł mu udział w programie „Mam talent”, w którym wykonywał piosenkę „Delilah”, ale ze sceną zżył się od dziecka, a śpiew jest dla niego bardziej naturalną formą wypowiedzi niż słowo. Adam razem z bratem Wojciechem w 2017 r. wydali dwie płyty: „Marzenia się spełniają” oraz „Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie”.
 
Wojtek Kaczmarek – baryton. Ma 20 lat. Niezwykła, dojrzała barwa męskiego głosu zaskakuje publiczność za każdym razem, gdy zaczyna śpiewać. Doskonale śpiewa zarówno klasykę, jak i popularne przeboje. Nie wyobraża sobie życia bez śpiewu. Wojciech  razem z bratem Adamem  w 2017 r. wydali dwie płyty: „Marzenia się spełniają” oraz „Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie”.
 


 


 
Inne wydarzenia
Bilety na: Wydarzenie zewnętrzne - KONCERT WIEDEŃSKI
Koncert
Wydarzenie zewnętrzne - KONCERT WIEDEŃ...
Wałbrzych - 18 stycznia 2020 INFO
Bilety na: Wędrówki po pięciolinii
Koncert
Wędrówki po pięciolinii
Płock - 19 stycznia 2020 INFO
Bilety na: Poranny koncert dla dzieci 19.01.2020 g.11:00
Koncert
Poranny koncert dla dzieci 19.01.2020...
Warszawa - 19 stycznia 2020 INFO
Bilety na: Wędrówki po pięciolinii
Koncert
Wędrówki po pięciolinii
Płock - 19 stycznia 2020 INFO
Bilety na: Koncert
Koncert
Koncert "To, co najpiękniejsze" - Zima
Warszawa - 19 stycznia 2020 INFO
Bilety na: Ponad Chmurami
Koncert
Ponad Chmurami
Poznań - 19 stycznia 2020 kup bilet od 30 zł
Bilety na: VI Gala KOBIETY KOBIETOM - Krystyna Janda i Magda Umer
Koncert
VI Gala KOBIETY KOBIETOM - Krystyna Ja...
Poznań - 20 stycznia 2020 INFO
Bilety na: Pawbeats Orchestra
Koncert
Pawbeats Orchestra
Białystok - 20 stycznia 2020 kup bilet od 119 zł
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.