NAJPIĘKNIEJSZE MELODIE ŚWIATA - wydarzenie zewnętrzne - wszystkie bilety

                     Śpiewająca Rodzina Kaczmarków  to nadzwyczajni soliści muzyki klasycznej  w składzie,  którego  oprócz rodziców :Iwony Kaczmarek – sopran liryczny  i Piotra Kaczmarka – tenor dramatyczny  wchodzą  genialnie uzdolnieni  bracia. Adam  - tenor ( 16 lat)  i Wojciech –baryton ( 20 lat). Rodzina śpiewa razem  od  5 lat.Śpiewająca Rodzina Kaczmarków w swoim niezwykle bogatym repertuarze śpiewa  wiele znanych i lubianych arii i duetów z opery i opere

Organizator

Filharmonia Sudecka w Wałbrzychu

Filharmonia Sudecka w Wałbrzychu Słowackiego 4 58-300 Wałbrzych

Dane kontaktowe

ul. Słowackiego 4
58-300 Wałbrzych

2020-11-21T18:00:00+0100
2020-11-21, godz. 18:00 (Sobota) Wałbrzych Filharmonia Sudecka w Wałbrzychu

Opis wydarzenia:

                     
Śpiewająca Rodzina Kaczmarków  to nadzwyczajni soliści muzyki klasycznej  w składzie,  którego  oprócz rodziców :
Iwony Kaczmareksopran liryczny  i Piotra Kaczmarkatenor dramatyczny  wchodzą  genialnie uzdolnieni  bracia.
Adam  - tenor ( 16 lat)  i Wojciechbaryton ( 20 lat).
Rodzina śpiewa razem  od  5 lat.
Śpiewająca Rodzina Kaczmarków w swoim niezwykle bogatym repertuarze śpiewa  wiele znanych i lubianych arii i duetów z opery i operetki, piosenki z musicali, a także światowe i polskie standardy muzyki estradowej, przeboje muzyki filmowej oraz okazjonalnie - pieśni patriotyczne i religijne.

Bracia Kaczmarek wydali  już dwie  płyty : „Marzenia się spełniają”, Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie”, a  Rodzina wydała płytę pt. „Najpiękniejsze melodie świata”.
 
 
                   Iwona Kaczmarek - sopran
 
Iwona Kaczmarek, absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi. Studiowała na wydziale wokalno - aktorskim. Już w czasie studiów podjęła współpracę z Filharmonią Łódzką. Studia podyplomowe odbyła pod kierunkiem wybitnego tenora  Kałudi Kałudowa znanego na świecie śpiewaka operowego. Od 2006 r. współpracuje z Teatrem Wielkim w Łodzi. Debiutowała w partii tytułowej opery G. Verdiego Aida. W swoim repertuarze posiada role w operach m.in.:  Tosca, Hrabina, Halka, Trubadur oraz partie w następujących operetkach: Baron cygański, Wesoła Wdówka, Księżniczka Czardasza. Występuje gościnnie na terenie całego kraju, śpiewając zarówno repertuar klasyczny jak i estradowy. Jest obdarzona głosem o charakterystycznej przepięknej i ciepłej barwie. Jej umiejętności wokalne pozwalają na wykonywanie bardzo szerokiego repertuaru: od pieśni poprzez musicale, operetkę, aż po klasyczną „Wielką” operę w największych metropoliach w kraju  i na świecie.
 
                             Piotr Kaczmarek - tenor
 
Piotr Kaczmarek - 2000 roku ukończył Akademię Muzyczną w Łodzi. Studiował na wydziale wokalno - aktorskim. Dalszą edukację podjął, podobnie jak jego żona, u światowej sławy tenora Kałudi  Kaudowa. Przez dwa sezony był pierwszym tenorem Teatru Muzycznego w Łodzi. Od 2000 roku współpracuje jako pierwszy tenor z Reprezentacyjnym Zespołem Wojska Polskiego w Warszawie. Współpracował z Teatrami Muzycznymi w naszym kraju. Wiele razy występował w TVP. Najczęściej koncertuje  ze swoją śpiewającą Rodziną (Iwoną, Wojtkiem i Adamem) , ale i sam na terenie całej Polski i poza jej granicami.
  
                                       Adam Kaczmarek – tenor
 
Adam Kaczmarek - rodził się 9 lutego 2003r. Muzyka jest  z nim od urodzenia. Już od najmłodszych lat próbował naśladować swoich rodziców, którzy są  znanymi w Kraju i poza jego granicami śpiewakami operowymi. Śpiewa piosenki zarówno z repertuaru klasycznego jak i estradowego. W programie telewizyjnym  „Mam talent”  odniósł niebywały sukces wykonując piosenkę „Delilah”. Ze sceną zżył  się od dziecka, a śpiew jest dla niego bardziej naturalną formą wypowiedzi niż słowo. Warto wspomnieć , że stronę Adama na YouTube odwiedziło ponad 50 milionów  osób. Adam  obdarzony jest przepięknym niepowtarzalnym głosem.
W styczniu 2017r nagrał wspólnie z bratem Wojciechem debiutancką płytę pt.  „Marzenia się spełniają”, a w październiku  2017  roku drugą płytę pt. „Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie”. Jest uczniem LO. W przyszłości chciałby śpiewać na największych krajowych i światowych scenach nie tylko operowych.
 
                                            Wojciech  Kaczmarek –baryton
 
Wojciech Kaczmarek - rodził się 25 lutego 1999r. Pochodzi   z muzycznej rodziny. Muzyka jest w jego życiu od urodzenia. Swoją muzyczną karierę rozpoczął już w przedszkolu. Po mutacji dysponuje nadzwyczaj pięknym i niepowtarzalnym ( w barwie) głosem –  barytonem, czym zawsze zaskakuje publiczność. Śpiewa piosenki zarówno z repertuaru klasycznego jak i estradowego. Ma bardzo wiele scenicznych sukcesów. W programie telewizyjnym „Mam talent” odniósł jak i jego brat Adam niebywały sukces. W styczniu 2017r nagrał wspólnie z bratem Adamem debiutancką płytę „Marzenia się spełniają”, a w październiku 2017 r  drugą płytę pt. „Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie”. Studiuje na Wydziale Woklano-Artystycznem  - Akademii Muzycznej w Bydgoszczy.
 
Na stronach internetowych możecie Państwo dowiedzieć się więcej o tej niezwykłej jedynej takiej w Polsce Śpiewającej Rodzinie, śpiewającą  muzykę klasyczną.
 
Czas trwania  ok. 2 godziny  -  bez przerwy 
Przed i po koncercie będą sprzedawane płyty oraz oczywiście autografy.
Inne wydarzenia
Bilety na: 10 Tenorów
Koncert
10 Tenorów
Łódź - 28 września 2020 kup bilet od 111 zł
Bilety na: Michał Obrębski
Koncert
Michał Obrębski
Poznań - 29 września 2020 kup bilet od 25 zł
Bilety na: MONIUSZKO200 / KASIA MOŚ & AUKSO
Koncert
MONIUSZKO200 / KASIA MOŚ & AUKSO
Bydgoszcz - 01 października 2020 INFO
Bilety na: U Studni
Koncert
U Studni
Poznań - 01 października 2020 kup bilet od 61 zł
Bilety na: KARAŚ/ROGUCKI
Koncert
KARAŚ/ROGUCKI
Łódź - 02 października 2020 INFO
Bilety na: CLASSIC & CINEMA - Orkiestra Dęta Filharmonii Kaliskiej
Koncert
CLASSIC & CINEMA - Orkiestra Dęta Filh...
Kalisz - 02 października 2020 INFO
Bilety na: Ania Rusowicz z zespołem
Koncert
Ania Rusowicz z zespołem
Nowy Tomyśl - 02 października 2020 kup bilet od 60 zł
Bilety na: Muzyka wielkich miast
Koncert
Muzyka wielkich miast
Poznań - 03 października 2020 kup bilet od 13 zł
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.