NOSPR / Pinchas Steinberg / S2 - wszystkie bilety

Twoje miejsce w NOSPRGrono posiadaczy abonamentów NOSPR liczy już 1750 osób. Członkowie tej elitarnej społeczności mają najszerszy dostęp do koncertowej oferty NOSPR i mogą liczyć na szereg dodatkowych korzyści.Abonament NOSPR gwarantuje swobodny i nielimitowany dostęp do koncertów odbywających się w ramach serii, które od dziesięcioleci wyznaczają główny nurt działalności naszej instytucji.Oddajemy w Państwa ręce aż trzy serie abonamentowe: S1 (koncerty czwartkowe), S2 (koncerty pi

Organizator

Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia z siedzibą w Katowicach

Dane kontaktowe

Plac Wojciecha Kilara 1
40-202 Katowice

1970-01-01T01:00:00+0100
Obecnie nie posiadamy w sprzedaży biletów na to wydarzenie.


Abonament S2
Abonament S2 Karnet

Opis wydarzenia:

Twoje miejsce w NOSPR

Grono posiadaczy abonamentów NOSPR liczy już 1750 osób. Członkowie tej elitarnej społeczności mają najszerszy dostęp do koncertowej oferty NOSPR i mogą liczyć na szereg dodatkowych korzyści.

Abonament NOSPR gwarantuje swobodny i nielimitowany dostęp do koncertów odbywających się w ramach serii, które od dziesięcioleci wyznaczają główny nurt działalności naszej instytucji.

Oddajemy w Państwa ręce aż trzy serie abonamentowe: S1 (koncerty czwartkowe), S2 (koncerty piątkowe) oraz S3 (niedzielne poranki). W ramach każdej serii przygotowaliśmy dla Państwa dziewięć niezwykłych koncertów. Stanowią one serce programu koncertowego NOSPR - starannie wybrany, bogaty i różnorodny zestaw wydarzeń, dający możliwość zetknięcia się z najwybitniejszymi artystami polskiej i światowej sceny muzycznej. Wybitni dyrygenci i błyskotliwi soliści są dla posiadaczek i posiadaczy abonamentów na wyciągnięcie ręki.

Abonament NOSPR to dla melomana możliwość zaoszczędzenia nawet do 40% kosztów oraz komfort korzystania z oferty repertuarowej naszej instytucji. Posiadacz abonamentu nie musi pilnować daty rozpoczęcia sprzedaży biletów na konkretny koncert ani nie musi pamiętać o rezerwacji miejsca. To miejsce czeka na niego, wybrane i przyporządkowane do abonamentu, zawsze to samo przez cały sezon.
  
Abonament NOSPR niesie ze sobą nie tylko wymierne korzyści, ale również określone wartości. Łączy nas miłość do muzyki, chęć wspólnego jej przeżywania i troska o zachowanie muzycznego dziedzictwa pokoleń.

Serdecznie zapraszamy kolejnych melomanów do dołączenia do tego wyjątkowego grona.
 
Więcej o abonamentach https://nospr.org.pl/pl/bilety/abonamentyInne wydarzenia
Bilety na: BAASCH
Koncert
BAASCH "Noc"
Lublin - 08 sierpnia 2020 kup bilet od 27 zł
Bilety na: BAJKOWY KONCERT / MUZYKA NA DACHU
Koncert
BAJKOWY KONCERT / MUZYKA NA DACHU
Tarnów - 09 sierpnia 2020 INFO
Bilety na: Letni Koncert CLEO
Koncert
Letni Koncert CLEO
Świnoujście - 09 sierpnia 2020 kup bilet od 35 zł
Bilety na: Koncert Zespołu IRA
Koncert
Koncert Zespołu IRA
Kołobrzeg - 09 sierpnia 2020 kup bilet od 80 zł
Bilety na: Koncert CLEO
Koncert
Koncert CLEO
Kołobrzeg - 10 sierpnia 2020 kup bilet od 35 zł
Bilety na: Letni Koncert CLEO
Koncert
Letni Koncert CLEO
Ustronie Morskie - 10 sierpnia 2020 kup bilet od 35 zł
Bilety na: Gala Disco Polo
Koncert
Gala Disco Polo
Kołobrzeg - 11 sierpnia 2020 kup bilet od 25 zł
Bilety na: MROZU
Koncert
MROZU
Kołobrzeg - 12 sierpnia 2020 kup bilet od 35 zł
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.