Organizator

Good Taste Production sp. z o.o.

Dane kontaktowe

Dziewińska 59
60-178 Poznań

Sobota 4 Listopad 2017 20:00
2017-11-04T20:00:00+0100
O.S.T.R. Autentycznie
O.S.T.R. Autentycznie Good Taste Production sp. z o.o.
2017-11-04 , godz. 20:00 (Sobota) Szczecin Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie
INFO

Opis wydarzenia:

O.S.T.R. Autentycznie
4 listopada 2017, godz. 20:00 (sobota)
Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza, ul. Małopolska 48, Szczecin
 
Bilety w cenach: 79 zł (Strefa B), 99 zł (Strefa A)
 
Zapraszamy na koncert O.S.T.R. Autentycznie. Bilety na wydarzenie, które odbędzie się 4 listopada 2017 roku w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie już dostępne!
Ogromny sukces albumu “Życie po śmierci” (Bestseller Empiku 2016 za ponad 100.000 sprzedanych egzemplarzy) wstrząsnął zarówno samym O.S.T.R. jak i współpracującymi z nim muzykami. Zapis wydarzeń związanych z trudnymi przejściami zdrowotnymi znalazł zaskakująco dużo odbiorców nie tylko wśród ścisłego kręgu fanów ale i wśród masowego odbiorcy. Powstało pytanie… co po “Życiu po śmierci”?
 
O.S.T.R. grał już z kilkoma zespołami wspomagającymi go na scenie, ale nigdy akompaniament nie spoczął na tak dużym zespole przy wykorzystaniu wyjątkowych jak na hip-hop czy muzykę rozrywkową instrumentarium… harfa, wiolonczela czy fortepian to instrumenty niosące ze sobą pewien ciężar gatunkowy i nierozerwalnie wydawałoby się związane z muzyką poważną. Z pomocą pospieszyła trójka muzyków: pianista Wojtek Krukowski, DJ Haem, oraz perkusista Wojtek Fedkowicz przystąpili do aranżowania takich klasyków jak “Spowiedź” czy “MIAMI”.
 
O specyfice koncertów nie świadczy tylko dobór muzyków, instrumentów, oraz zaskakujące aranżacje, ale i sama koncepcja akustycznego wykonania jednej i tej samej płyty od początku do końca. Tutaj dochodzimy wreszcie do postaci gospodarza, przed którym stanęło niespotykane do tej pory wyzwanie - naturalne dla niego improwizacje muszą zejść na drugi plan. To jednak pozwoli mu na pierwszy od początku kariery tak osobisty spektakl, czy też w tym przypadku raczej osobistą spowiedź adresowaną do publiczności.
 
 
 
Skład zespołu:
 
Adam Ostrowski
Jakub Krukowski - fortepian / rhodes piano
Julia Monkiewicz - harfa
Sylwia Spodobalska - wiolonczela
Jacek Fedkowicz -  kontrabas / gitara basowa
Wojtek Fedkowicz - perkusja
Piotr Jończyk - perkusjonalia
 
Inne wydarzenia
Bilety na: Ich Troje
Koncert
Ich Troje
Poznań - 11 Listopad 2017 KUP BILET od 79 zł
Bilety na: HEY FAYRANT TOUR // Poznań
Koncert
HEY FAYRANT TOUR // Poznań
Poznań - 02 Grudzień 2017 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.