Organizator

Trele Morele Punkt Kultury

Dane kontaktowe

Relaksowa 37/33
02-796 Warszawa

Sobota 3 Luty 2018 18:00
2018-02-03T18:00:00+0100
Piotr Zubek - Przybornik, czyli niezbędnik
Piotr Zubek - Przybornik, czyli niezbędnik Trele Morele Punkt Kultury
2018-02-03 , godz. 18:00 (Sobota) Warszawa TRELE MORELE Punkt Kultury

Opis wydarzenia:

W ramach nowego cyklu Trele Morele Scena Młodych zapraszamy na koncert Piotra Zubka.
Recital „Przybornik, czyli niezbędnik – poeci polskiej piosenki” to spotkanie z utworami pióra Jeremiego Przybory, Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego, Jonasza Kofty i innych wybitnych literatów, bez których polska piosenka nie byłaby taka, jaka jest….

Wokal i słowo wiązane – Piotr Zubek
Akompaniament (fortepian) – Dominik Światkowski

Piotr Zubek - adept wokalistyki w Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale Wokalno –Estradowym i Wydziale Jazzu. Laureat licznych konkursów wokalnych, m. in. I miejsca w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Aktorskiej w Koszalinie i Festiwalu piosenki Literackiej im. Łucji Prus w Białymstoku. W 2016 roku dwukrotny laureat nagrody ZASP za najlepszą interpretację utworów Jonasza Kofty i Jeremiego Przybory. Uczestnik muzycznych programów telewizyjnych, m. in. finalista 11. edycji „Must be the music – tylko muzyka” w 2016 r.
Młody wokalista w szeroko pojętej stylistyce jazzowej, od piosenki literackiej po swing. W swoich występach łączy inteligentną polską piosenkę ze standardami muzyki światowej. Wyróżnia go świetny feeling, barwa głosu, interpretacja i swoboda sceniczna.
Na pianinie akompaniuje Dominik Światkowski, wszechstronnie uzdolniony młody pianista i klarnecista oraz student prawa na UW. Z Piotrem tworzy od pięciu lat zgrany duet.
Inne wydarzenia
Bilety na: KENSINGTON
Koncert
KENSINGTON
Wrocław - 15 Kwiecień 2018 KUP BILET od 99 zł
Bilety na: TSA, Corruption
Koncert
TSA, Corruption
Kraków - 19 Styczeń 2018 KUP BILET
Bilety na: Grzegorz Turnau:
Koncert
Grzegorz Turnau: "L - LIVE" koncert ur...
Kraków - 19 Styczeń 2018 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.