Organizator

SOSIMPLE Sp z o.o.

Dane kontaktowe

Hetmańska 26/4
60-252 Poznań

Piątek 7 Lipiec 2017 19:00
2017-07-07T19:00:00+0200
STRAUSS GALA & ŚWIAT OPERETKI
STRAUSS GALA & ŚWIAT OPERETKI SOSIMPLE Sp z o.o.
2017-07-07 , godz. 19:00 (Piątek) Kołobrzeg Amfiteatr w Kołobrzegu

Opis wydarzenia:

STRAUSS GALA & ŚWIAT OPERETKI

7 lipiec godzina 19:00 AMFITEATR w KołobrzeguPubliczność całego świata rozmiłowana jest w magicznym świecie operetki i radosnych walcach Johanna Straussa. W pełnych zachwytu dźwiękach, usłyszeć można szelest długich sukien i ozdobnych piór, huk rozlewanego szampana czy miłosnych szeptów w alkowach.

W podróż do romantycznego i roztańczonego Wiednia zabierzemy Państwa już 7 lipca w Amfiteatrze kołobrzeskim. Kompozycje ojca i syna w wykonaniu Straussowskiej Orkiestry Kameralnej przeniosą słuchaczy do ojczyzny walca i polki. W letni, wirujący  wieczór nie zabraknie słynnego walca „Nad pięknym modrym Dunajem” czy „Marsza Radetzkiego” .

Wiedeń nieodłącznie kojarzy się z operetką, która wybrzmiewa niezapomnianymi  melodiami opowiadającymi o gorącej miłości i szczęśliwych zakończeniach. Któż nie zna szlagieru: „Usta milczą dusza śpiewa” czy… „Co się dzieje? Oszaleję!”.

W świat operetki porwą Państwa wspaniali soliści operetek z Polski i Ukrainy. Prześcigając się w kunszcie wokalnym,  wyśpiewają najsłynniejsze duety miłosne.

Wspaniała zabawa dla miłośników muzyki w każdym wieku!

 

bilety na STRAUSS GALA & ŚWIAT OPERETKI - bilety online - kup bilety na Bilety24.pl

 

Inne wydarzenia
Bilety na: Bruno Mars
Koncert
Bruno Mars
Kraków - 27 Maj 2017 KUP BILET
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.