To Muniak With Love

Projekt „To Muniak With Love” jest upamiętnieniem wielkiego saksofonisty i wspaniałego człowieka, mentora i nauczyciela Janusza Muniaka. Płyta ukazała się po trzech latach od śmierci twórcy pamiętnego Placebo.W ramach cyklu Czwartek Jazzowy z Gwiazdą zaprezentujemy ten projekt w roku 2020.Jak to się zaczęło. Pięciu fantastycznych polskich twórców, doskonale znanych miłośnikom sceny jazzowej, czyli Tomasz Grzegorski na saksofonie tenorowym, Marcin Ślusarczyk na saksofonie altowym, Toma
Organizator

Stowarzyszenie Muzyczne Śląski Jazz Club

Pałac w Rybnej Powstańców Warszawskich 83 42-680 Tarnowskie Góry

Dane kontaktowe

Jana Siemińskiego 22
44-100 Gliwice

Czwartek 15 października 2020 19:00
2020-10-15T19:00:00+0200
To Muniak With Love
To Muniak With Love Stowarzyszenie Muzyczne Śląski Jazz Club
2020-10-15 , godz. 19:00 (Czwartek) Tarnowskie Góry Pałac w Rybnej
INFO

Opis wydarzenia:

Projekt „To Muniak With Love” jest upamiętnieniem wielkiego saksofonisty i wspaniałego człowieka, mentora i nauczyciela Janusza Muniaka. Płyta ukazała się po trzech latach od śmierci twórcy pamiętnego Placebo.

W ramach cyklu Czwartek Jazzowy z Gwiazdą zaprezentujemy ten projekt w roku 2020.

Jak to się zaczęło. Pięciu fantastycznych polskich twórców, doskonale znanych miłośnikom sceny jazzowej, czyli Tomasz Grzegorski na saksofonie tenorowym, Marcin Ślusarczyk na saksofonie altowym, Tomasz Białowolski na fortepianie, Maciej Adamczak na basie i Arek Skolik na perkusji postawiło oddać hołd legendzie.

„Chociaż nie ma go wśród nas, chcemy, aby ten album był wyrazem ogromnej wdzięczności za to, jaką objął nas opieką – w wielu przypadkach równą ojcowskiej”. Taka idea przyświecała muzykom w studiu nagraniowym.

Janusz Muniak należy do najwybitniejszych postaci w historii polskiego jazzu, był jedną z najciekawszych, najbardziej kreatywnych. Saksofonista tenorowy i sopranowy, kompozytor i aranżer.

Tomasz Grzegorski - saksofon tenorowy
Tomasz Białowolski – piano
Marcin Ślusarczyk – saksofon altowy
Maciej Adamczak – kontrabas
Arek Skolik – perkusja


Miejsce:
Pałac w Rybnej
Powstańców Warszawskich 83
42-680 Tarnowskie GóryBilety: 20 zł w przedsprzedaży / 30 zł w dniu koncertu
(wyłącznie w sprzedaży internetowej)
 
Podczas realizacji koncertu będą obowiązywać regulaminy określone przez administratorów miejsca dotyczące przestrzeganie reżimu sanitarnego i zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa i choroby Covid19.*

*Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 i chorobą COVID19 oraz z potencjalnymi obostrzeniami dotyczącymi organizacji wydarzeń kulturalnych, Organizator koncertu (Stowarzyszenie Muzyczne Śląski Jazz Club) zastrzega sobie prawo zmian w repertuaru, miejsca i sposobu realizacji koncertu, do odwołania wydarzenia włącznie


Organizator i pomysłodawca: Stowarzyszenie Muzyczne Śląski Jazz Club

Projekt dofinansowany z budżetu Miasta Gliwice.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca”.
Inne wydarzenia
Bilety na: Humam Ammari
Koncert
Humam Ammari
Puszczykowo - 25 października 2020 kup bilet od 10 zł
Bilety na: Amadeus 25.10.20
Koncert
Amadeus 25.10.20
Poznań - 25 października 2020 INFO
Bilety na: Jazzpospolita: Przypływ
Koncert
Jazzpospolita: Przypływ
Poznań - 25 października 2020 INFO
Bilety na: ATMASFERA EXCLUSIVE - DŻEM
Koncert
ATMASFERA EXCLUSIVE - DŻEM
Lublin - 25 października 2020 INFO
Bilety na: Anton Zhivanov – „Solidarni z Białorusią”
Koncert
Anton Zhivanov – „Solidarni z Białorus...
Szamotuły - 25 października 2020 INFO
Bilety na: Nocna Zmiana Bluesa
Koncert
Nocna Zmiana Bluesa
Ostrzeszów - 25 października 2020 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.