Organizator

Stowarzyszenie "Pro Kultura"

Dane kontaktowe

Traugutta 2
77-300 Człuchów

Piątek 28 Lipiec 2017 20:00
2017-07-28T20:00:00+0200
XIII Polish Boogie Festival - Friday Night Lights
XIII Polish Boogie Festival - Friday Night Lights Stowarzyszenie "Pro Kultura"
2017-07-28 , godz. 20:00 (Piątek) Człuchów Polana rodzinna w Parku Luizy

Opis wydarzenia:

XIII Polish Boogie Festival - Friday Night Lights

 

Polish Boogie Festival to jedyna taka impreza w tej części Europy: na koncerty pokazy tańca, zlot fanów motoryzacji, mody, kina i dobrej zabawy zjeżdżają się fani boogie-woogie, rockabilly i bluesa z wielu krajów.
Kochasz klimat retro? Kręci Cię styl lat 40., 50., 60.? W Człuchowie usłyszysz unikatowych artystów, którzy nierzadko przyjeżdżają do Polski specjalnie na to wydarzenie i grają tylko ten jeden wyjątkowy koncert.
Poza muzyką znajdziesz tu warsztaty i pokazy tańca z udziałem światowej klasy tancerzy z Polski, Szwecji, Finlandii i Węgier, modę w stylu pin-ip, wyścigi cafe racerów, klasycznne samochody z epoki i plenerowe pokazy kultowych filmów.

Jeśli zechcesz wczuć się w klimat jeszcze bardziej, koniecznie odwiedź w ciągu dnia miasteczko festiwalowe: z pomocą naszych wystawców w mgnieniu oka odmienisz swój styl, przebierając się w stylowe, ręcznie szyte ubrania, korzystając z usług wizażystek, fryzjerów, baerberów, a nawet... decydując się na tatuaż!
Wystapią: Nico Duportal & His Rhytm Dudes – FR, Christof Steinbach - AU, Sony and the Wild Cow - H, John Clifton Blues Band - USA, Swingin Dice - FR,  Eric – Jan Overbeek – NL, Daniel Balazs – H, Boogie Boys - PL, Blue Bery Hill – PL.

 

bilety na XIII Polish Boogie Festival - bilety online - kup bilety na Bilety24.pl

Inne wydarzenia
Bilety na: 40-lecie Zespołu Pod Budą
Koncert
40-lecie Zespołu Pod Budą
Wrocław - 24 Wrzesień 2017 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.