Organizator

Stowarzyszenie "Pro Kultura"

Dane kontaktowe

Traugutta 2
77-300 Człuchów

Czwartek 27 Lipiec 2017
Sprzedaż online kończy się : 27-07-2017 20:01


2017-07-27T20:01:00+0200
XIII Polish Boogie Festival - karnet
XIII Polish Boogie Festival - karnet Stowarzyszenie "Pro Kultura"
2017-07-27 , godz. 20:01 (Czwartek) Człuchów Kompleks Canpol

Opis wydarzenia:

XIII Polish Boogie Festival - karnet

 

Polish Boogie Festival to jedyna taka impreza w tej części Europy: na koncerty pokazy tańca, zlot fanów motoryzacji, mody, kina i dobrej zabawy zjeżdżają się fani boogie-woogie, rockabilly i bluesa z wielu krajów.
Kochasz klimat retro? Kręci Cię styl lat 40., 50., 60.? W Człuchowie usłyszysz unikatowych artystów, którzy nierzadko przyjeżdżają do Polski specjalnie na to wydarzenie i grają tylko ten jeden wyjątkowy koncert.
Poza muzyką znajdziesz tu warsztaty i pokazy tańca z udziałem światowej klasy tancerzy z Polski, Szwecji, Finlandii i Węgier, modę w stylu pin-ip, wyścigi cafe racerów, klasycznne samochody z epoki i plenerowe pokazy kultowych filmów.

Jeśli zechcesz wczuć się w klimat jeszcze bardziej, koniecznie odwiedź w ciągu dnia miasteczko festiwalowe: z pomocą naszych wystawców w mgnieniu oka odmienisz swój styl, przebierając się w stylowe, ręcznie szyte ubrania, korzystając z usług wizażystek, fryzjerów, baerberów, a nawet... decydując się na tatuaż!
Wystapią: Nico Duportal & His Rhytm Dudes – FR, Christof Steinbach - AU, Sony and the Wild Cow - H, John Clifton Blues Band - USA, Swingin Dice - FR,  Eric – Jan Overbeek – NL, Daniel Balazs – H, Boogie Boys - PL, Blue Bery Hill – PL.


bilety na XIII Polish Boogie Festival - bilety online - kup bilety na Bilety24.pl

Inne wydarzenia
Bilety na: Żubrowisko 2017: Coma, 4 Szmery i inni
Koncert
Żubrowisko 2017: Coma, 4 Szmery i inni
Łąka k. Pszczyny - 24 Czerwiec 2017 KUP BILET
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.