menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
00:00 Czas na złożenie zamówienia. Rezerwacja biletów
następuje po kliknięciu przycisku kupuję i płącę.

Bilety na: OKOLICE JAZZU - NERVY / ELECTRO DELUXE

Bielsko-Biała, Mostowa 5

24.06.2022, g. 21:00 (piątek)

Klub Klimat - Galeria SFERA

cena - od 90,00 pln

Zakończenie sprzedaży online: 23.06.2022, g. 21:00

LOTOS JAZZ FESTIVAL 24. BIELSKA ZADYMKA JAZZOWA

NERVY
Będzie niezła zadyma!!!
A_GIM, czyli Agim Dżeljilji reaktywuje zespół Nervy. Po latach nieobecności na scenie - z inicjatywy Agima - w zespół Nervy ponownie zostanie tchnięte wydawnicze życie. Agim, skupiony w ostatnich latach na niejednoznacznych projektach, do których należy m.in skomponowanie muzyki do gry „This is the Zodiak Speaking” czy praca nad interaktywnym VR-em i doświadczeniem operowym pt: „Umarłe miasto”, będzie chciał skumulować oraz wykorzystać wszystkie te inspiracje do obranego przez siebie kierunku w nowym rozdziale Nervów. Począwszy od syntezatorów mocno zainspirowanych latami 80-tymi, dronowej muzyki w tle i i trochę upiornego, ambientowego hałasu, po brzmienie, które zawsze charakteryzowało zespoł Nervy: głośny, miejscami idmowy folktronic, wsparty sekcją dętą, wszystko w duchu repetycyjnych, transowych szaleństw. Na pograniczu synthowej zabawy w Őszibarack, solowych, techno-industrialnych pejzaży i ostatnich, oddziałujących na Agima koncepcjach gamingowych i teatralnych, rodzi się miejsce do zagospodarowania, które swoje ujście będzie miało właśnie w muzyce Nervów
ELECTRO DELUXE
Kogóż to diabli przyniosą z samego Paryża? Wilka w owczej skórze! Tak reklamują się Francuzi zaostrzając apetyt tym, którzy aniołami nie są, szczególnie, kiedy zbliża się piątkowy wieczór, a serce, ciało i dusza rwą się do zabawy: solo, w duecie czy w grupie. Paryżanie znani są w tamtejszych klubach od dwudziestu lat. Słyną z doskonałego warsztatu i takiego dobierania rytmów, brzmień i melodii, że można się z nimi bawić do białego rana by wreszcie paść bez tchu. Jeńców nie biorą, albo się ich pokocha albo porzuci szukając innego parkietu. Tworzą brudną mieszankę organicznego groove’u, heavy jazzu, funku i czystej radości z bliskiego kontaktu z publicznością. Mają zdobywaną latami wiedzę muzyczną, doświadczenie i talent do krzyżowania klubowych stylów i gatunków. Odnieśli komercyjny sukces we Francji, a niemal każdy z ich ostatnich albumów trafiał na pierwsze miejsce jazzowych list przebojów. Ba, kilka dotarło do pierwszej dziesiątki na listach przebojów pop mimo tego, że teksty ich piosenek są w języku angielskim. Słyną z elektryzujących występów na żywo, od dwudziestu lat wyprzedają sale, grają na najbardziej prestiżowych festiwalach jazzowych i popowych w całej Europie. Są tak zgrani i perfekcyjni, że nawet swoje studyjne albumy nagrywają za pierwszym podejściem, czyli tak naprawdę na żywo, choć w studiu. Przed nami: electro-jazz, electro-funk, electro-disco, electro-pop, electro-soul, electro-groove, electro-beat, electro-house, electro-hip, electro-hop, electro-rock, electro-wszystko… w najlepszej jakości, słowem ELECTRO DELUXE. - Electro Deluxe nie wspina się po barykadach trwającej muzycznej rewolucji, głosi wiarę w świat, w którym ramiona będą wznoszone w tym samym celu: aby wspólnie wibrować i napełnić się energią – napisał o nich francuski krytyk recenzując album „Circle”.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Bilety nienumerowane

bilet
NORMALNY
-
DOSTĘPNE: 174 szt.
90,00 pln

Podsumowanie

Opcje dodatkowe

Wybierz grafikę:

Podgląd biletu:

Podgląd biletu:

aaaaaa

Dodaj tekst do swoich biletów :

Wybrane bilety

Wybrane bilety sektor szczegóły biletu usuń
Bilety: 0.00 PLN, opłata serwisowa: 0.00 PLN
razem
0 bilety
Razem
0.00 PLN
po rabacie
0.00 PLN

Dane do realizacji zakupu

Forma płatności