Kup bilet na koncert : 14.05.2017, godz. 19.00, WOJTEK MAZOLEWSKI "CHAOS PEŁEN IDEI", Trzecia Scena - Białystok, 14 Maj 19:00

14.05.2017, godz. 19.00, WOJTEK MAZOLEWSKI "CHAOS PEŁEN IDEI", Trzecia Scena

Organizator

Opera i Filharmonia Podlaska - Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku

Adres wydarzenia :

Sala Koncertowa Opery i Filharmonii Podlaskiej
Podleśna 2
Białystok

Niedziela 14 Maj 19:00
Sprzedaż online kończy się : 14-05-2017 18:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Wojtek Mazolewski "Chaos Pełen Idei"

Koncert w Sali Koncertowej Opery i Filharmonii Podlaskiej, 2017-05-14 , godz. 19:00 (Niedziela)

 


Wojtek Mazolewski "Chaos Pełen Idei" w Białymstoku!

Goście specjalni koncertu: John Porter, Ania Rusowicz, Piotr Zioła i Justyna Święs oraz muzycy kwintetu Wojtka: Joanna Duda, Marek Pospieszalski, Oskar Török, Qba Janicki. Podczas koncertu pojawią się nie tylko utwory znane z płyty "Chaos Pełen Idei" ale także kompozycje przygotowane specjalnie na wiosenną trasę!

Wojtek Mazolewski wraca z nowym projektem. Tym razem do współpracy zaprosił wspaniałych gości, łącząc pokolenia i śmiało mieszając gatunki muzyczne. I tak na jednym albumie spotykają się legendy rocka John Porter, Wojtek Waglewski, Jan Borysewicz i Janusz Panasewicz, a także Natalia Przybysz, Ania Rusowicz, Vienio, Misia Furtak i najmłodsi na scenie muzycznej – Justyna Święs i Piotr Zioła. Powstała płyta jest pełna mocnych emocji, poezji, szaleństwa i melodii, które na długo zapadają w pamięć.

NA KONCERCIE W BIAŁYMSTOKU WYSTĄPIĄ:

JOHN PORTER - wokal, gitara Walijski kompozytor i autor tekstów, członek Akademii Fonograficznej ZPAV. Na swoim koncie ma współpracę między innymi z Korą, Markiem Jackowskim i Maciejem Zembatym. W duecie z polską piosenkarką, Anitą Lipnicką nagrał świetnie przyjęte przez publiczność trzy albumy.

ANIA RUSOWICZ – wokal wokalistka, zdobywczyni czterech nagród FRYDERYK, kompozytorka, tekściarka ale przede wszystkim osoba, która na nowo przywróciła styl i muzykę lat 60tych i 70tych w Polsce, nagrywając dwie płyty w stylu retro, które okryły się statusem „złotych”.

PIOTR ZIOŁA – wokal polski wokalista, który debiutował wiosną 2016 roku, w wieku zaledwie 20 lat. Pierwsza płyta urodzonego w Opolu muzyka nosi tytuł "Revolving Door" zebrała bardzo pochlebne recenzje. Przed debiutem Piotra można było usłyszeć m.in. w piosence zespołu Rysy "Przyjmij brak", w której zaśpiewał obok Justyny Święs.

JUSTYNA ŚWIĘS – wokal polska wokalistka, autorka tekstów i piosenek oraz aktorka. Znana przede wszystkim z występów w duecie The Dumplings. W 2015 roku wraz z zespołem otrzymała nagrodę polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii Fonograficzny debiut roku.

Więcej na www.oifp.eu

 

bilety Wojtek Mazolewski - bilety online - kup bilety na Bilety24.pl

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Cała sala

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon:
Imię i nazwisko :

Opcje dostawy:

?
?
?
Wiadomość (do 80 znaków) :
Szablon biletu:

Faktura Vat :


Forma płatności :

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "Zapłać" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.