Bilety ALICJA MAJEWSKA - „Wszystko może się stać” - Gdynia, 05 Listopad 18:00

Bilety na ALICJA MAJEWSKA - „Wszystko może się stać”

Organizator

Agencja AStreet Ryszard Bongowski

Adres wydarzenia :

Sala Koncertowa Portu Gdynia
Rotterdamska 9
Gdynia

Niedziela 05 Listopad 18:00
Sprzedaż online kończy się : 05-11-2017 00:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Koncert promuje najnowszą płytę Alicji Majewskiej „Wszystko może się stać”, do których muzykę skomponował Włodzimierz Korcz, a słowa stworzyli wybitni autorzy, poeci i satyrycy: Wojciech Młynarski, Marek Groński, Jacek Cygan, Artur Andrus, Andrzej Sikorowski. 
Podczas koncertu usłyszymy także największe przeboje artystki: „Jeszcze się tam żagiel bieli”, „Być kobietą”, „Odkryjemy miłość nieznaną”. Przygotujmy się także na żartobliwe niespodzianki, jednak przede wszystkim na ucztę muzyczną, w wykonaniu piosenkarki dysponującej jednym z najpiękniejszych głosów w Polsce, śpiewającej teksty, które zmuszają do refleksji i zadumy.
Artystka wystąpi z towarzyszeniem, kompozytora większości piosenek, Włodzimierza Korcza oraz kwartetu „Warsaw Opera Quartet” w składzie: Michał Lisiewicz — I skrzypce Sławomir Talacha — II skrzypce Elzbieta Porębska — altówka Marta Ziarko — wiolonczela  

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon:
Imię i nazwisko :

Opcje dostawy:

?
?
?
Wiadomość (do 80 znaków) :
Szablon biletu:

Faktura Vat :


Forma płatności :

Visa Checkout
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "Zapłać" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.