Kup bilet na inne wydarzenia : ANIMATOR 2017: Warsztaty dźwiękowe - Damian Czajka - Poznań, 11 Lipiec 11:00

ANIMATOR 2017: Warsztaty dźwiękowe - Damian Czajka

Organizator

Estrada Poznańska

Adres wydarzenia :

Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu Budynek A i B
Aleje Marcinkowskiego 29
Poznań

Wtorek 11 Lipiec 11:00
Sprzedaż online kończy się : 11-07-2017 10:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

 Warsztaty dźwiękowe - Damian Czajka

ANIMATOR 2017 

11.07.2017

Warsztaty dźwiękowe - Damian Czajka

DATA: 11 - 12 lipca 2017 r. (wtorek - środa) w godzinach: 11.00 - 14.00
MIEJSCE:
Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu, ul. Aleje Marcinkowskiego 29, 60-967 Poznań, Budynek A i B
 
OPIS:

Warsztaty skierowane są przede wszystkim do ludzi ze środowiska animacji (reżyserów, animatorów, scenarzystów). Wykład równocześnie może okazać się pomocny dla poczatkujących dźwiękowców i kompozytorów, którzy chcą rozpocząć przygodę z efektami dźwiękowymi.
Zajęcia będą prowadzone w formie aktywnego wykładu połączonego z warsztatami. Stanowisko prowadzącego będzie miejscem umożliwiającym kontrolę nad slajdami i materiałami multimedialnymi, dodatkowo będzie przygotowane drugie stanowisko skierowane w stronę słuchaczy, które będzie pełniło rolę stanowiska warsztatowego. Wybrani słuchacze/chętni uczestnicy będą mogli wykonywać zadania zgodnie z moimi zaleceniami, bądź z podpowiedzią innych uczestników, co w końcowym efekcie ma zainspirować słuchaczy do burzy mózgów. Oba stanowiska będą posiadały niezależne ekrany i rzutniki do wyświetlania zawartości, by była dostępna dla wszystkich. Stanowiska będą także posiadały podłączenie do nagłośnienia, którym będziemy sie posługiwać na warsztatach. Stanowisko warsztatowe będzie wyposażone w profesjonalne mikrofony oraz klawiaturę sterującą w systemie MIDI.
 
OSOBA PROWADZĄCA:
 
Damian Czajka zajmuje się kompozycją i aranżacją utworów od 15 lat. Już od 10 lat kreuje i synchronizuje muzykę i efekty dźwiękowe do produkcji audiowizualnych takich jak animacje, filmy dokumentalne i reklamy. W jego kompozytorskim dorobku znajduje się muzyka do ponad 500 offowych animacji, które powstały na ponad 40 warsztatach i festiwalach filmów animowanych w kraju i za granicą oraz aranżacje do ponad 20 prac dyplomowych absolwentów szkół filmowych w Łodzi i Poznaniu. Damian Czajka pracuje również przy tworzeniu efektów specjalnych do reklam i wizualizacji.
W branży gier komputerowych stworzył kompozycję do gry promującej Wrocław jako Europejską Stolicę Kultury 2016 – „Wrocław quest”. Obecnie pracuje przy produkcji elektronicznej wersji popularnej gry planszowej "Scythe".
Damian Czajka pracuję w środowisku Cubase, do kompozycji wykorzystuje też nowoczesne i złożone brzmieniowo instrumenty VST. Nie ogranicza się do gatunków muzyki, w których tworzy, przez co jest w stanie odzwierciedlić każde założenie projektu w postaci indywidualnego rozwiązania.
 
 
50 zł – opłata za udział w warsztatach ANIMATOR W PRAKTYCE
 
Wstęp do Klubu Festiwalowego oraz na spotkania z dowolnym biletem, zaproszeniem lub identyfikatorem festiwalu Animator.
 
*Maksymalna liczba osób uczestniczących w warsztatach danego dnia to 15 osób.
*Warsztaty są płatne w kwocie 50 zł, opłata zbierana jest przed warsztatami:
- w kasie Estrady Poznańskiej (ul. Masztalarska 8)
- do dnia poprzedzającego warsztaty (bez weekendów)
- w pierwszym dniu warsztatów.

*Na warsztaty obowiązują zapisy, ilość miejsc ograniczona, o uczestnictwie w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.

Kup bilety na Warsztaty dźwiękowe - Bilety24

 

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon:
Imię i nazwisko :

Opcje dostawy:

?
?
?
Wiadomość (do 80 znaków) :
Szablon biletu:

Forma płatności :

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "Zapłać" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.