Kup bilet do teatru : CHOMIK TYGRYS - Poznań, 27 Maj 11:00

CHOMIK TYGRYS

Organizator

Teatr Animacji w Poznaniu

Adres wydarzenia :

Teatr Animacji Sala Duża w Poznaniu
św. Marcin 80/82
Poznań

Sobota 27 Maj 11:00
Sprzedaż online kończy się : 27-05-2017 11:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

CHOMIK TYGRYS

Spektakl w Teatrze Animacji w Poznaniu


 
Typowe nudne życie chomika - bieganie po klatce, kopanie nor w trocinach, urozmaicanie dnia poprzez zabawę na kołowrotku, spotkania z kumplami- karmicielami, czyli PRAWĄ i LEWĄ ręką. Jedyną niesamowitą rzeczą zdaje się być jego imię- Tygrys.Wszystko się zmienia, gdy do szarej rzeczywistości wkradnie się nowy bohater... Pan karaluch. Wbrew powszechnie panującej opinii, okazuje się być miłym i schludnym towarzyszem. Więź pomiędzy zwierzakami zaczyna się zacieśniać, gdy wtem staje się straszna rzecz i Tygrys zmuszony jest, po raz pierwszy, opuścić swoją klatkę, by uratować przyjaciela. Podczas pierwszej przygody w swoim dotychczasowym życiu, przyjdzie mu zmierzyć się z niebezpieczeństwem, a wsparciem dla niego, okaże się sympatyczny szczur. 
 
Pełna ciepła opowieść o sile przyjaźni, poświęceniu i odwadze. Przekonamy się, że świat nie jest zły, i że tylko od nas zależy jak będzie wyglądała nasza historia. Nie należy poddawać się strachowi, trzeba walczyć do końca, w imię ważnych wartości. Całość okraszona wpadającymi w ucho piosenkami oraz improwizowanymi rozmowami z dziećmi, co pozwoli w 100% oddać się sztuce.
 

bilety na CHOMIK TYGRYS - bilety online - kup bilety na Bilety24.pl
 

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Cała sala

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon:
Imię i nazwisko :

Opcje dostawy:

?
?
?
Wiadomość (do 80 znaków) :
Szablon biletu:

Faktura Vat :


Forma płatności :

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "Zapłać" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.