Kup bilet na koncert : IMAGINARY MACHETE SWINGER (Japonia) - Poznań, 27 Czerwiec 20:00

IMAGINARY MACHETE SWINGER (Japonia)

Organizator

Klub Blue Note

Adres wydarzenia :

Blue Note Jazz Club
Kościuszki 76/78
Poznań

Wtorek 27 Czerwiec 20:00
Sprzedaż online kończy się : 27-06-2017 19:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Grupa alternatywnego rocka z Japonii po raz pierwszy w Polsce! Twórczość grupy koncentruje się wokół „progressive rock” o zabarwieniu romantycznym. Stylizacja artystyczna opiera się na japońskiej subkulturze „visual kei”.    

Formacja założona została w 2016 roku, w 20. rocznicę rozpoczęcia działalności muzycznej kompozytora Sogo Akiyoshi. Idea powstania zespołu pojawiła się w trakcie kolaboracji wokalistki Charlie Shikazaki oraz Sogo Akiyoshi. Koichi Shoji dołączył do zespołu na początku 2017 roku.

Charlie Shikazaki, doktorantka literatury angielskiej, piosenkarka oraz kompozytorka, działa w Hong Kongu oraz Tokio. Zwyciężczyni konkursu The Showroom Real Live sponsorowanego przez SonyMusic (2015). Występowała w Japonii oraz Anglii. Jej pierwszy album „Johannes Faktotum” (2015) zawiera piosenki inspirowane bohaterami z dzieł Szekspira.

Sogo Akiyoshi rozpoczął karierę muzyczną w 1997 roku jako perkusista oraz kompozytor. Poprzez lata eksperymentów Sogo tworzył muzykę czerpiącą inspirację z teatru kabuki jak również z anime.

Kocha Shoji, basista oraz producent z pasją do odkrywania nowych trendów muzycznych. Prze lata tworzył z Flujam Creative Agency, współpracując z muzykami w Japonii oraz Anglii.

Bilety: 30 zł

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon:
Imię i nazwisko :

Opcje dostawy:

?
?
?
Wiadomość (do 80 znaków) :
Szablon biletu:

Faktura Vat :


Forma płatności :

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "Zapłać" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.