Kup bilet do teatru : Janusze iluzji - Odcinek 1 - Casting - Warszawa, 08 Kwiecień 18:00

Janusze iluzji - Odcinek 1 - Casting

Organizator

DZIKA strona WISŁY

Adres wydarzenia :

DZIKA strona WISŁY
Plac Hallera 5
Warszawa

Sobota 08 Kwiecień 18:00
Sprzedaż online kończy się : 08-04-2017 16:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Całkiem niedawno temu, pewien iluzjonista pomyślał o zorganizowaniu spektaklu, podczas którego na scenie pojawi się spory zespół magików. Jak pomyślał tak zrobił. Powstał niesamowity i fantastyczny spektakl. Show, jakiego w tym kraju jeszcze nie było. Najlepszy, największy, najwspanialszy, najzabawniejszy i najmagiczniejszy! Ale zanim zobaczycie to perfekcyjnie dopracowane w każdym detalu cudo, zapraszamy na obejrzenie historii, jak ten spektakl marzeń powstawał. Zaczęło się od castingu, na który przyszedł cały wachlarz osobowości. A może nawet osobliwości. 8 kwietnia 2017 o 18:00 w kluboteatrze "DZIKA Strona WISŁY" pokażemy, jak przebiegał ten casting.

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon:
Imię i nazwisko :

Opcje dostawy:

?
?
?
Wiadomość (do 80 znaków) :
Szablon biletu:

Faktura Vat :


Forma płatności :

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "Zapłać" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.