menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
00:00 Czas na złożenie zamówienia. Rezerwacja biletów
następuje po kliknięciu przycisku kupuję i płącę.

Bilety na: Mariusz Kwaśniewski na żywo vol. 23: Neons i Córy

Poznań, Kościuszki 79

07.09.2021, g. 20:00 (wtorek)

cena - od 10,30 pln

Organizator: Klub Blue Note

Organizator: Klub Blue Note

Zakończenie sprzedaży online: 07.09.2021, g. 19:00

Dwa koncerty i dwie rozmowy z wykonawcami, prowadzone przez poznańskiego dziennikarza Mariusza Kwaśniewskiego. Dużo dobrej muzyki i interusujące rozmowy - wszystko rejestrowane i emitowane w radiu Afera.

Neons - poznański duet tworzący muzykę z pogranicza neo-soulu i R&B, w skład którego wchodzą producent i multiinstrumentalista Maurycy Olszlegier oraz wokalistka i autorka tekstów Natalia Hoffmann.

W swojej twórczości zespół inspiruje się brzmieniami z kolorowych lat 90., które ubiera w nowoczesne aranżacje, nie stroniąc od nietypowych rozwiązań i odważnych eksperymentów.

W listopadzie 2019 ukazał się debiutancki singiel zespołu - "Someone Like Me", który został entuzjastycznie przyjęty zarówno przez odbiorców, jak i przedstawicieli branży muzycznej. W marcu 2020 zespół opublikował drugi utwór - "I Feel Like Movin’". W sierpniu tego samego roku zespół wypościł trzeci singiel - "Waves", który doczekał się obrazu. Teledysk to swojego rodzaju pocztówka z wakacji, powiew nadmorskiej bryzy oraz oniryczna podróż do lat dzieciństwa.

CÓRY, czyli Kasia i Natalia, tworzą muzykę inspirując się soulem, hip hopem i R&B. Połączyły je długie godziny niekończących sie rozkmin, czwartkowe kawki, tłuste bity oraz wspólne flow. Muzyka jest dla nich formą autoterapii. Chcą pokazać, że dziewczyny mogą się wspierać i być dla siebie źródłem wzajemnej inspiracji.

W czerwcu ukazał się pierwszy singiel poznańskiego duetu - "Morele Bax", który (jak twierdzą same twórczynie) przenosi nas do czasów beztroskiej młodości.

Bilety: 10 zł - miejsca siedzące nienumerowane

Bilety nienumerowane

bilet
miejsca nienumerowane
-
10,30 pln

Podsumowanie

Opcje dodatkowe

Wybierz grafikę:

Podgląd biletu:

Podgląd biletu:

aaaaaa

Dodaj tekst do swoich biletów :

Wybrane bilety

Wybrane bilety sektor szczegóły dotyczące biletu usuń
razem
0 bilety
0.00 PLN
po rabacie
0.00 PLN

Dane do realizacji zakupu

Forma płatności