menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
00:00 Czas na złożenie zamówienia. Rezerwacja biletów
następuje po kliknięciu przycisku kupuję i płącę.

Bilety na: Naturalion Dookoła Świata - VOD

-Transmisja Online, Transmisja online

23.10.2021 - 06.11.2021

https://live.bilety24.pl

cena - od 48,60 pln

Zakończenie sprzedaży online: 23.10.2021, g. 16:00

„Naturalion dookoła Świata” - spektakl nagrany jako profesjonalna produkcja filmowa.
To widowisko to prawdziwy hit, uwielbiany przez dzieci i dorosłych! Teraz dostępny będzie na platformie VOD dla widzów na całym świecie.
Dzięki transmisji możecie bez wychodzenia z domu z całą rodziną zwiedzić z naszymi bohaterami cały świat!
To jedyna taka okazja, aby spotkać się oko w oko z ptakiem kiwi, niedźwiedziem i lwem! Będziecie mogli podziwiać gigantycznego słonia i egzotyczny taniec tukanów.

Z bliska zobaczycie kolorowe, papuzie pióra i niesamowite rekwizyty. Śpiew Indian będzie towarzyszyć Wam w wędrówce po mokradłach, sawannach i lesie bambusowym.

Widowiskowe akrobacje na lianach to niesamowite doświadczenie dla całej rodziny!

***

Zakup biletu na spektakl zrealizowany jako filmowa produkcja daje wyjątkową możliwość pokazania go dziadkom i seniorom, którzy w obecnych czasach są najbardziej narażeni na zarażenia oraz rodzinie w innych miejscowościach, również za granicą.

Dla Teatru Cortiqué Anny Niedźwiedź każdy zakupiony bilet to też ważna cegiełka, która pomaga nam przetrwać i chociaż częściowo pokryć koszty produkcji spektaklu.
Dziękujemy, że jesteście z nami i mamy nadzieję, że spektakl będzie dla Was niezapomnianym przeżyciem!
Szczegóły

Zakupiony bilety zapewnia dostęp do spektaklu na VOD.
Materiał VOD dostępny jest w okresie od 23.10.2021 (sobota) o godz. 16:00, do 06.11.2021 (sobota), 24:00.
Uwaga! Kod zapewnia dostęp do materiału w jednym czasie na jednym urządzeniu.

„Naturalion dookoła Świata” to kontynuacja emocjonujących widowisk baletowo-akrobatyczno-operowych „Naturalion” oraz „Naturalion ku Słońcu”, które do tej pory zobaczyło już w sumie kilkanaście tysięcy widzów zgromadzonych na widowni Teatru Cortiqué w Poznaniu.

Te sceniczne opowieści zostały stworzone przez duet poznańskich twórców - Anną Niedźwiedź (reżyser) i Gabriela Kaczmarka (kompozytor) i w czerwcu 2018 podczas I Festiwalu Bajek zyskały kontynuację w postaci spektaklu “Naturalion dookoła Świata”.

O czym jest spektakl?
Podczas spektaklu widzowie udadzą się w podróż po przyrodniczych krajobrazach wiedzeni hipnotyzującym śpiewem Indian. Odwiedzą deszczowy las, mokradła, sawannę, las bambusowy, a nawet dotrą pod wodę.
W każdej z tych krain spotkają wyjątkowe postaci inspirowane światem przyrody - m.in. Papugi, Kolibry, Małpki, Modliszki, Tukany, Zebry, Białe Tygrys, Foki. Część z tych zwierząt opowie zgromadzonej publiczności językiem zapadających w pamięć melodii i śpiewu o swoich relacjach z człowiekiem, z których najbardziej przejmująca z pewnością będzie historia Misia Wargacza, który część życia spędził w cyrku, więc teraz ostrzega inne zwierzęta przed zaufaniem człowiekowi.
Spektakl zrealizowany w charakterystycznej dla Teatru Cortiqué bajkowej konwencji - ręcznie wykonywane kostiumy, barwne charakteryzacje czy niecodzienne rekwizyty zachwycą widzów.
Tym razem będą mogli obejrzeć spektakl z niespotykanej dotąd perspektywy. Widz będzie miał jednocześnie szansę zobaczyć rozmach i złożoność przedstawienia oraz skupi się na detalach charakteryzacji, szczegółach stroju czy emocjach tancerzy.

Autorska muzyka Gabriela Kaczmarka dopełni całości i swoim rytmem oraz wyrazistą melodią podkreśli sceniczne choreografie. W spektaklu wystąpią najmłodsi uczniowie Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź oraz Niepublicznej Sztuki Tańca u boku zawodowych wykonawców.

BILETY INDYWIDUALNE - dostęp do transmisji VOD:

Zakup biletów odbywa się poprzez serwis Bilety24, zgodnie z określonymi przez ten portal zasadami i obowiązującym regulaminem. Bilety indywidualne nie podlegają rezerwacji, ani zwrotowi.

W razie pytań i wątpliwości prosimy o pisanie do nas na adres:
bow@cortique.pl

Biuro Obsługi Widzów tel. 573 316 736 (czynne w czwartek i piątek w godz. 12:00-17:00).

Bilety nienumerowane

bilet
Cena jednolita
Transmisja online
48,60 pln

Podsumowanie

Wybrane bilety

Wybrane bilety sektor szczegóły dotyczące biletu usuń
razem
0 bilety
0.00 PLN
po rabacie
0.00 PLN

Dane do realizacji zakupu

Forma płatności