Bilety Sleepmakeswaves, Physics House Band, Vasudeva / 18.10.2017 / Warszawa - Warszawa, 18 Październik 19:00

Bilety na Sleepmakeswaves, Physics House Band, Vasudeva / 18.10.2017 / Warszawa

Organizator

Post-rockPL

Adres wydarzenia :

Klub Hydrozagadka
11 Listopada 22
Warszawa

Środa 18 Październik 19:00
Sprzedaż online kończy się : 18-10-2017 00:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

 
SLEEPMAKESWAVES (post-rock/post-metal/AU)
http://www.facebook.com/sleepmakeswaves
http://sleepmakeswaves.com/

Przestrzenne brzmienia, delaye, monumentalne riffy, odrobina syntezatorów i długie tytuły utworów - to właśnie Sleepmakeswaves! W muzyce Australijczyków słychać inspiracje Mogwai, Sigur Rós, Explosions in the Sky, Mono, czy Boards of Canada.

Założony w 2006 roku zespół szybko stał się jednym z najciekawszych towarów eksportowych australijskiej sceny post-rockowej. Razem z zespołami jak Jakob, Meniscus i We Lost The Sea stanowią o muzycznej sile post-rocka na Antypodach.

Ponad dziesięcioletni staż przełożył się na kilka EP-ek i cztery albumy. Podczas najbliższej trasy grupa zaprezentuje przekrojowy set wzbogacony o utwory z najnowszego albumu "Made Of Breath Only", który ukazał się 24 marca.

Grupa podbiła serca polskich fanów znakomitymi występami na żywo, ich grono poszerza się z każdym kolejnym występem. SMW ostatni raz zagrali w w naszym kraju podczas wyprzedanego Expect Delays Fest w 2015 roku w Progresji.
 
 
 
THE PHYSICS HOUSE BAND (prog rock/math rock/experimental/UK) 
 
https://www.facebook.com/thephysicshouseband/
 
 
 
Trio z Brighton, które tworzy niesamowitą mieszankę prog rocka, math rocka i jazzu. Zabiorą Was w niezwykłą psychodeliczną podróż. W ich muzyce słychać echa legendarnych King Crimson, Yes i Mahavishnu Orchestra, ale także The Mars Volta. Prestiżowy The Guardian Ich muzykę określił jako "wspaniałą prog rockową burzę" .
 
 
 
Grupa ma na koncie dwie EP-ki – "Horizons/Rapture" (2013) i wydaną 21 kwietnia 2017 roku "Mercury Fountain", a także występy u boku m.in. 65daysofstatic, Mono, Deerhoof, Omara Rodrigueza-Lopeza i Alt-J.
 
 
 
Dla fanów: The Mars Volta, Battles, Tortoise.
 
 
 
 
 
VASUDEVA (post-rock/indie rock/USA)
 
https://www.facebook.com/VasudevaMusic/
 
 
 
Tworzoną przez nich muzykę można określić jako wypadkową post-rocka, indie i math rocka. Trio swoje pomysły przekuwa zarówno na dynamiczne i melodyjne kompozycje, jak i nostalgiczne, spokojniejsze utwory.
 
 
 
Zespół do tej pory wydał dwa albumy "No Clearance" (2017) i "Life in Cycles" (2013) oraz EP-kę "Roots Of The Tree" (2011). W 2015 roku wziął udział w sesji dla Audiotree Live.
 
 
 
Zespół założony został w 2009 roku w New Jersey, a jego członkowie nazwę zaczerpnęli od jednej z postaci książki "Siddharta" autorstwa Hermana Hessego. W 2014 roku grupa zagrala we Wrocławiu u boku Tides Of Man.
 

Dla fanów: Death Cab For Cutie, Moving Mountains, the Appleseed Cast.

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Minimalna liczba miejsc wymagana do zakupu: 1 Wybrano:
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon:
Imię i nazwisko :

Opcje dostawy:

?
?
?
Wiadomość (do 80 znaków) :
Szablon biletu:

Forma płatności :

Visa Checkout
W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "Zapłać" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.