Kup bilet na inne wydarzenia : Targi Młodej Pary w Warszawie - Warszawa, 26 Luty 10:00

Targi Młodej Pary w Warszawie

Organizator

Intact Group Sp. z o.o.

Adres wydarzenia :

Warszawskie Centrum Expo XXI
Prądzyńskiego 12/14
Warszawa

Niedziela 26 Luty 10:00
Sprzedaż online kończy się : 26-02-2017 09:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Targi Młodej Pary
Jedna z najważniejszych imprez branży ślubnej już w 26 lutego 2017 r. zawita do EXPO XXI i zaprezentuje zwiedzającym szereg atrakcji i ofert. Targi Młodej Pary to nie tylko znana formuła targowa, ale także ciekawa rozrywka: głównie dzięki pokazom mody ślubnej na scenie, warsztatom związanym z tematyką weselną i konkursom z nagrodami.
Powierzchnia wystawowa to blisko 100 firm. Udogodnieniem dla klientów będzie też parking, urozmaicony catering i smaczne degustacje.
Pokazy na scenie: w wyjątkowej oprawie multimedialnej firmy zaprezentują aktualne trendy w modzie ślubnej. Dodatkową atrakcją będą pokazy taneczne, barmańskie i występy artystyczne.
Warsztaty i prelekcje: w specjalnie wydzielonej strefie zwiedzający mają możliwość wzięcia udziału w pokazach prowadzonych przez ekspertów.
Występy zespołów muzycznych: w sali akustycznej w czasie trwania wydarzenia zespół muzyczny zaprezentuje swoją ofertę muzyczną.
Konkursy: do wygrania szereg cennych nagród, m.in. suknie ślubne, garnitury, wycieczki, sesje zdjęciowe, kursy nauki tańca i wiele innych.
Więcej informacji można znaleźć http://targimlodejpary.pl/targi-slubne-warszawa/ oraz http://bit.ly/2byLATX

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon:
Imię i nazwisko :

Opcje dostawy:

?
?
?
Wiadomość (do 80 znaków) :
Szablon biletu:

Faktura Vat :


Forma płatności :

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "Zapłać" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.