Kup bilet na koncert : LINIA MANNERHEIMA - Ukraińska Wiosna - Poznań, 16 Maj 20:00

LINIA MANNERHEIMA - Ukraińska Wiosna

Organizator

Klub Blue Note

Adres wydarzenia :

Blue Note Jazz Club
Kościuszki 76/78
Poznań

Wtorek 16 Maj 20:00
Sprzedaż online kończy się : 16-05-2017 19:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Projekt trzech artystów ukraińskich: Serhija Żadana, Olega Kadanowa i Eugena Turczynowa. Linia Mannerheima łączy w sobie style i idee trzech różnych ale zarazem bardzo podobnych do siebie artystów. Każdy z nich odnosi sukcesy, każdy z nich ma swoje zdanie na różne tematy i każdy z nich realizuje własne projekty – jednak w pewnym momencie postanowili zjednoczyć siły, aby stworzyć nową jakość.

Serhij Żadan – ukraiński pisarz, poeta i muzyk, a także działacz społeczny.

Oleg Kadanow – założyciel i lider grupy Orkiestra CZ (ukr. Оркестр Че). Oleg ma wykształcenie teatralne jednak pasjonuje go również muzyka. Jego kompozycje charakteryzują się unikalnym nastrojem i lekkością.

Eugen Turczynow – wolny ptak muzyki ukraińskiej, geniusz melodii i rytmu. Eugen jest założycielem oraz członkiem wielu projektów muzycznych, m.in. Psy w Kosmosie (ukr.Собаки в Космосі), Barabashow (ukr. Барабашоу), Dzieci Kapitana Granta (ukr. Діти Капітана Гранта) i in.

Na pytanie skąd wziął się ten pomysł Serhij Żadan odpowiedział, że: „W projektach, które sami realizujemy robi się dla nas za ciasno. Wciąż mamy wiele pomysłów, dla których potrzebujemy nowych kanałów komunikacji z odbiorcą. Jednym z takich kanałów jest Linia Mannerheima.”

Nazwa grupy jest inspirowana historyczną Linią Mannerheima i ma być metaforą „stanowczości w obronie własnych zasad i przekonań; symbolem obrony własnego terytorium, a także wewnętrznej i zewnętrznej wolności”. Właśnie dlatego, podczas koncertu słuchacze poczują jak światło oplata ciało za pomocą dźwięków i emocji. Linia Mannerheima to projekt jednocześnie rozrywkowy i medytacyjny, ma tchnąć w odbiorców nową energię.

Bilety: 10 zł

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Cała sala
Parter
Antresola

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon:
Imię i nazwisko :

Opcje dostawy:

?
?
?
Wiadomość (do 80 znaków) :
Szablon biletu:

Faktura Vat :


Forma płatności :

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "Zapłać" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.