menu zaloguj
KIEDY?
GDZIE?
CO?

Biuro Obsługi Klienta Wyślij bilet ponownie Zmiany w wydarzeniach
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ
00:00 Czas na złożenie zamówienia. Rezerwacja biletów
następuje po kliknięciu przycisku kupuję i płącę.

Bilety na: Wiesław Prządka Quinteto Tango Nuevo - Astor Piazzolla: Los Pajaros Perdidos

Wałbrzych, Słowackiego 4

14.08.2021, g. 19:00 (sobota)

cena - od 50,00 pln

Zakończenie sprzedaży online: 14.08.2021, g. 19:00

Zapraszamy Państwa na koncert muzyki argentyńskiego mistrza tanga Astora Piazzolli. W sali koncertowej Filharmonii Sudeckiej im. Józefa Wiłkomirskiego w Wałbrzychu wystąpi Wiesław Prządka Quinteto Tango Nuevo. W wydawnictwie DUX ukazała się właśnie płyta nagrana przez kwintet, z okazji setnej rocznicy urodzin Piazzolli zatytułowana Astor Piazzolla - Los Pajaros Perdidos. Ta odsłona talentu wiruozowskiego i scenicznego Wiesława Prządki właśnie w kwintecie jest bodaj najlepszym odwzorowaniem oryginalnego absolutu muzyki Piazzolli. "To nie jest ściganie się z tangiem, budowanie efektownych zawirowań i skojarzeń, ale niezwykle ważna, solidna, przemyślana i perfekcyjnie zrealizowana sesja oraz jeden z najważniejszych, repertuarowych albumów z kompozycjami wybitnego argentyńskiego kompozytora". Tak o projekcie napisał Dionizy Piątkowski.
Wiesław Prządka, wybitny wirtuoz akordeonu i bandoneonu jest bardzo dobrze znany w Wałbrzychu. Kilka lat temu wystąpił na koncercie w trakcie popularnej, sierpniowej imprezy plenerowej Letnia serenada z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Sudeckiej pod dyrekcją Bartosza Żurakowskiego. Obok niego na estradzie zaśpiewało także trio wokalne Luna Voices. W ubiegłym roku w październiku, przy zachowaniu pandemicznych obostrzeń dla publiczności przedstawił muzykę filmową. Już 24 lipca odbywać się będzie kolejna edycja wielkiej produkcji muzycznej, której Wiesław Prządka jest dyrektorem artystycznym: Koncert pod wieżą „Emanuelle” – muzyka filmowa w Krynicy Zdroju.
Jednak właściwą oprawą dla muzyki Piazzolli jest kameralny skład kwintetu, w którym mistrz wykonywał swoje kompozycje. Stąd zaproszenie na to ekskluzywne wydarzenie, którego w Wałbrzychu jeszcze Państwo nie słyszeli.
Zapraszamy na gorący sierpniowy wieczór do Filharmonii Sudeckiej - 14 sierpnia 2021 godzina 19.

Wiesław Prządka Quinteto Tango Nuevo wystąpi w składzie:
Wiesław Prządka – bandoneon
Marcin Suszycki – skrzypce
Rafał Karasiewicz – fortepian
Marek Piątek – gitara
Zbigniew Wrombel - konrabas

Bilety nienumerowane

bilet
Koncert
PARTER
70,00 pln
bilet
Koncert
BALKON
50,00 pln

Podsumowanie

Opcje dodatkowe

Wybierz grafikę:

Podgląd biletu:

Podgląd biletu:

aaaaaa

Dodaj tekst do swoich biletów :

Wybrane bilety

Wybrane bilety sektor szczegóły dotyczące biletu usuń
razem
0 bilety
0.00 PLN
po rabacie
0.00 PLN

Dane do realizacji zakupu

Forma płatności