×

InformacjeNowe ZOOStare ZOO
   

Nie stój w kolejkach, kupuj wygodnie on-line lub w aplikacji mobilnej !!!

  • zakup przez stronę zoo; wybierz z kalendarza dzień, w którym chcesz odwiedzić ZOO (po zakupie nie będzie możliwości zwrotu biletów), wybierz wariant cenowy i ilość biletów, po dokonaniu płatności internetowej przelewem lub kartą płatniczą przez system Przelewy24. Bilet zostanie wysłany na wskazany adres e-mail w formie pliku PDF, można go wydrukować lub okazać bileterowi kod biletu na przenośnym urządzeniu elektronicznym.
  • zakup w aplikacji mobilnej Bilety24 Aplikację można pobrać na następujące platformy: Android, Windows Phone oraz iOS.
    Zeskanuj kod i pobierz aplikację!

    Wygenerowany bilet w formie kodu, znajduje się w aplikacji, w zakładce "moje bilety", kod biletu należy okazać bileterowi.

    aplikacja mobilna
  • zakup przez stronę www.bilety24.pl; wejdź na stronę www.bilety24.pl, następnie w polu wyszukiwania (z lupką) wpisz "zoo" i z możliwych wydarzeń poniżej, wybierz datę w której chcesz odwiedzić zoo, kolejno wybierz wariant cenowy i ilość biletów i dokonać płatności internetowej przelewem lub kartą płatniczą przez system Przelewy24. Bilet zostanie wysłany na wskazany adres e-mail w formie pliku PDF, można go wydrukować lub okazać bileterowi kod biletu na przenośnym urządzeniu elektronicznym.