KINO PARADISO - wszystkie bilety

Organizator

Ostrzeszowskie Centrum Kultury

Dane kontaktowe

Gorgolewskiego 2
63-500 Ostrzeszów

2018-10-13T19:00:00+0200
KINO PARADISO Ostrzeszowskie Centrum Kultury
2018-10-13, godz. 19:00 (Sobota) Ostrzeszów OCK - Kino Piast Dost.

Opis wydarzenia:

KINO PARADISO to jedyny w swoim rodzaju, niesamowity spektakl muzyczny według scenariusza ostrzeszowianina - pana Witolda Zygmunta Pelki − autora kabaretu literackiego „Hak”.
W „Paradiso” dzieją się rzeczy niezwykłe, filmy zatrzymują się kiedy chcą i jak chcą. Same wybierają odpowiednie momenty i sceny - są bowiem zakochane w piosenkach… I nie ma większego znaczenia czy film należy do polskiego kanonu czy wyszedł spod ręki światowej sławy reżysera. Nie liczy się czy powstał 40, czy może 100 lat temu… Ważne, że TE piosenki nieustannie poruszają nasze wspomnienia, wzruszają nas i oczarowują.
Najnowszy spektakl twórców i artystów „Bodo Café” rozgrywa się w małym kinie. Dzięki magii srebrnego ekranu oraz tajemniczemu projektorowi, zatrzymującemu się podczas najsłynniejszych scen muzycznych w filmach, na scenie ożywają znane nam postaci - światowe gwiazdy oraz kreowane przez nie kultowe role.
W „Kinie Paradiso” ubóstwiająca diamenty Marilyn Monroe spotka Tewjego Mleczarza, który również marzy o tym, aby być bogaczem. A bileterka Krysia, namawiająca by „zagrać jeszcze raz Vabank” o kilka scen minie się z samym Janem Kiepurą, kochającym i brunetki, i blondynki… Zabrzmi „Deszczowa piosenka” i czarująca melodia „Over the rainbow” oraz wiele filmowych przebojów Warsa, Petersburskiego czy Fogga.
Warszawska aktorka i reżyserka Magdalena Gnatowska, scenarzysta Witold Zygmunt Pelka − autor kabaretu literackiego „Hak”, a przede wszystkim Krzysztof Kołodziej i Dawid Dancewicz, którzy zadbali o muzyczną stronę przedstawienia stworzyli wspólnie błyskotliwe widowisko. Jak w barwnym, muzycznym kalejdoskopie przeplatają się starannie dobrane piosenki, które z wdziękiem i lekkością łączy wciągająca fabuła.
Znakomicie napisana historyjka spajająca tak zróżnicowany repertuar, olśniewające kostiumy, widowiskowe choreografie, a przede wszystkim wysokiej klasy wykonanie (w naszym zespole występują wyróżniający się śpiewacy operowi oraz znakomici muzycy − filharmonicy, pedagodzy, doktoranci Akademii Muzycznych) czynią nasz spektakl muzyczny niezapomnianą, szlachetną i błyskotliwą rozrywką.
Inne wydarzenia
Bilety na: OJCIEC
Spektakl
OJCIEC
Poznań - 25 czerwca 2018 kup bilet od 33 zł
Bilety na: OJCIEC
Spektakl
OJCIEC
Poznań - 25 czerwca 2018 kup bilet od 33 zł
Bilety na: DWIE DROGI
Spektakl
DWIE DROGI
Poznań - 20 maja 2018 kup bilet od 30 zł
Bilety na: Kordian
Spektakl
Kordian
Poznań - 21 maja 2018 kup bilet od 15 zł
Bilety na: MAYDAY 2
Spektakl
MAYDAY 2
Warszawa - 21 maja 2018 kup bilet od 52 zł
Bilety na: 22.05.2018, godz. 10.00, Bajka muzyczna „Sprawa Kapturka Cz.” Marty Guśniowskiej, spektakl szkolny
Spektakl
22.05.2018, godz. 10.00, Bajka muzyczn...
Białystok - 22 maja 2018 INFO
Bilety na: Kordian
Spektakl
Kordian
Poznań - 22 maja 2018 kup bilet od 15 zł
Bilety na: Król
Spektakl
Król
Warszawa - 22 maja 2018 INFO
Bilety na: BEM! Musical o patriotach i renegatach
Teatr
BEM! Musical o patriotach i renegatach
Warszawa - 22 maja 2018 INFO
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.