Kategorie

Aktualności

Egzotyczne Zwierzęta – Łódź

Edycja urodzinowa!
12.11.2023
Hala EXPO

Nadchodząca jesień będzie okresem bardzo obfitującym w wydarzenia kulturalne w województwie łódzkim , a wśród nich znajdzie się również miejsce dla miłośników egzotycznych zwierząt. Wydarzenie „Egzotyczne Zwierzęta”  odbędzie się 12 listopada w Łódzkim Expo ul. aleje Politechniki 4 i jednocześnie jest  obecnie największym tego typu wydarzeniem w Polsce, bo odbywać się będzie na obiekcie o powierzchni ponad 7000m2. Ideą naszej imprezy jest szerzenie wiedzy oraz zamiłowania do terrarystyki. Spotkania tego typu kierowane są do każdego hobbysty z branży terrarystycznej, akwarystycznej i botanicznej , zarówno już działającego w tym hobby , jak również do osób które dopiero chcą rozpocząć przygodę z tym fascynującym światem.

 Dzięki naszej wiedzy , doświadczeniu oraz rzetelności skupiamy największą ilość hodowców i profesjonalnych firm, które odpowiednio wyselekcjonowane będą mogły zaprezentować różnego rodzaju zwierzęta egzotyczne, takie jak:  gady, płazy, pająki, owady także ryby oraz rośliny. Wśród bogactwa asortymentu i dużej dawki  wiedzy przekazywanej bezpośrednio od specjalistów w swojej dziedzinie znajdziecie również ogromną porcję entuzjazmu i radości jaką niesie ze sobą terrarystyka. 

Prawie 7000m2 powierzchni! To jednak nie tylko sami hodowcy czy firmy oferujące akcesoria , to również po raz pierwszy w Polsce i tylko u nas duża dawka edukacji, która przez bogaty program wydarzenia będzie uświadamiać wszystkich odwiedzających o odpowiednich warunkach hodowli zwierząt. Wykłady prowadzone przez weterynarzy , których specjalizacja to zwierzęta egzotyczne będą między innymi doskonałym źródłem wiedzy o tym jakie choroby dotykają zwierzęta egzotyczne. Dowiecie się również jak przygotować odpowiednie  warunki bytowe dla takich zwierząt jak: jaszczurki, węże, żółwie czy pająki.

Nasza impreza będzie pod hasłem „pierwsze urodziny Egzotycznych Zwierząt w Łodzi” , więc w tym miejscu nie może zabraknąć atrakcji dla najmłodszych terrarystów. Dodatkowo podczas wydarzenia będzie można wziąć udział w warsztatach, konkursach czy animacjach nie rzadko zwieńczonych atrakcyjnymi nagrodami. 

Naszą urodzinową edycję dedykujemy prawidłowej hodowli zwierząt i chęci uświadamiania wszystkich o odpowiedniej hodowli zwierząt. 

Ponad 100 wystawców i firm które chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania!