Kategorie

Aktualności Koncert

Legenda Pink Floyd – Nick Mason gwiazdą warszawskiego Summer Fog Festival.

Kubca Production już 27 lipca w wakacyjne popołudnie zaprasza na pełną emocji, muzyczną podróż szlakiem progresywnych i psychodelicznych dźwięków, które wypełniają nasze życie od ponad 50 lat!

– Jestem podekscytowany faktem, że będziemy mogli w Polsce podziwiać tylu wspaniałych artystów ważnych w historii muzyki rozrywkowej, którą wszyscy kochamy, a Nick Mason i jego zespół to nieprawdopodobny wehikuł czasu. Już nie mogę się doczekać! – mówi Kamil Kubica – organizator i pomysłodawca festiwalu. 

Nick Mason to jeden z założycieli zespołu należącego do absolutnie największych zjawisk w historii muzyki rozrywkowej. Nazwa Pink Floyd do dziś wzbudza wielkie emocje w każdym zakamarku świata, a ponadczasowe kompozycje wciąż inspirują kolejnych słuchaczy i muzyków. 
Nick Mason to perkusista oszczędny acz niezwykle kreatywny i konsekwentny w swej stylistyce. Jest współautorem utworów takich jak 'Time’ czy 'Echoes’ i jedynym z czwórki wielkich muzyków, którego partie słychać na każdym albumie Pink Floyd. Jest także producentem muzycznym i wielkim pasjonatem motoryzacji.

Koncert Nick Mason’s Saucerful od Secrets będzie należał do wyjątkowych wydarzeń muzycznych roku 2019 przede wszystkim ze względu na repertuar oscylujący wokół wczesnej ery Pink Floyd, który nie był wykonywany od wielu lat. 

-To utwory, których większości nie usłyszycie na koncertach Rogera Watersa czy Davida Gilmoura. – Dodaje K. Kubica. 

Legendarnemu muzykowi Pink Floyd w Warszawie towarzyszyć będą: 

Gary Kemp (gitara i śpiew, Spandau Ballet),

Lee Harris (gitara, Blockheads), Guy Pratt (bas, Pink Floyd), Dom Beken (keyboards).

A to nie wszystko, bowiem organizatorzy zapowiadają wkrótce ogłoszenie kolejnych artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji. 

27.07.2019 korty Legii Warszawa:

Nick Mason’s Saucerful of Secrets