Kategorie

Koncert

Julia Pietrucha – Parslay

Julia Pietrucha i jej najnowszy album „Parslay”

Aktorka i piosenkarka rusza w swoją pierwszą trasę koncertową!

Julia Pietrucha, dobrze znana wszystkim postać, szczególnie ze szklanego ekranu, zaczęła solową karierę muzyczną. Nowa płyta „Parslay” została wydana 15 kwietnia 2016r. Cały album od początku w całości dostępny jest w serwisie YouTube, a liczba odsłon filmów znacząco rośnie!

Wszystkie utwory są aranżowane przez Julię, przy pomocy… ukulele. Artystka w wywiadach przekonuje, że jej płyta to nie kolejny marketingowy wytwór. To wynik potrzeby wyrażenia własnych uczuć i wrażliwości połączonej z życiowymi doświadczeniami, na które zdecydowany wpływ ma podróżnicze życie Julii. Właśnie podczas pobytu w Azji narodziło się w niej pragnienie stworzenia płyty, a przy okazji zostały tam również zarejestrowane obrazy do teledysków.

Materiał został nagrany w domowych warunkach, a sprzedażą płyt i organizacją koncertów artystka również zajmuje się sama. Wierzymy, że koncerty Julii przeniosą nas w świat jej marzeń.

Pierwszy z nich już 16 października w Poznaniu Bilet na koncert Julii Pietruchy możecie kupić na naszej stronie internetowej.