Kategorie

Teatr

Królestwo za uśmiech, czyli Szekspir z jajami

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury serdecznie zaprasza na spektakl teatralny „Królestwo za uśmiech, czyli Szekspir z jajami”. Przedstawienie odbędzie się 24.01 br. w budynku Sceny Muzycznej Gdańsk, przy ul. Powstańców Warszawskich 25, o godz. 17:00.

„Królestwo za uśmiech, czyli Szekspir z jajami”, to wyjątkowy projekt, czerpiący z tego,
co najlepsze w kabarecie i teatrze, tworząc nowatorską jakość. Kabaret Nowaki i Krzysztof Jaroszyński, bez minuty nudy, przeniosą Państwa w szekspirowski świat. Dzięki temu, wśród zabawnych skeczów i monologów, dowiemy się, kim był sam Szekspir, kim była jego żona, a kto szefem. Co myślał sam o sobie i co by było, gdyby miał tworzyć współcześnie. Bez minuty nudy zostaną przedstawione największe jego dzieła: Makbet, Otello, Hamlet, czy Sen Nocy Letniej.

 

Kabaret Nowaki poprzez swój nowatorski projekt chcą uczcić rocznicę urodzin i śmierci Williama Szekspira. Premiera spektaklu odbyła się w 450 rocznicę urodzin Szekspira.

 

Bilety w cenie 35 zł dostępne poprzez portal www.Bilety24.pl.

Kabaret Nowaki, to grupa trzech zielonogórskich artystów. To niezwykle uzdolnione
i energiczne postaci. Ich talent i kreatywna praca przynoszą rezultaty w postaci wypełnionych po brzegi sal i śmiejącej się widowni, która polubiła ich charakterystyczną ekspresję i oryginalny sposób poruszania tematyki obyczajowej. Z chęcią podejmują się trudnej rozmowy z publicznością, co przeradza się w doskonałą zabawę. Potrafią zarazić dobrym humorem nawet najbardziej ponurego widza. Realizowane we współpracy z Krzysztofem Jaroszyńskim widowisko „Królestwo za uśmiech, czyli Szekspir z jajami” zwraca uwagę nie tylko na aspekt twórczy artystów, ale także na znakomite przygotowanie aktorskie.