Kategorie

Aktualności

Letni Maraton Komediowy z KCK

🎬🏖 Letni Maraton Komediowy z Kartuskim Centrum Kultury

Już 12 lipca o godzinie 21:00 startuje niezapomniana noc pełna śmiechu i doskonałej rozrywki!
Kartuskie Centrum Kultury przygotowało trzy świetne komedie, które rozbawią Was do łez! 😄

🎬 21:00 – Wieczór kawalerski
🎥 Mario (Mateusz Banasiuk) i Janek (Rafał Zawierucha) postanawiają zorganizować epicki wieczór kawalerski dla swojego przyjaciela. Idea jest prosta. „Co stanie się w Vegas, zostaje w Vegas”. Do dyspozycji ma być wszystko, co normalnie rozbiłoby każde narzeczeństwo, i to w ilościach bez limitu. Kobiety warte grzechu (Joanna Opozda, Magdalena Perlińska), używki o mocy tsunami i inne atrakcje wyjęte żywcem z Hollywood. Jednak, gdy na imprezę wbija gangster (Jan Wieczorkowski) z obstawą, perfekcyjnie zaplanowany wieczór zaczyna zmierzać ku katastrofie.

🎬 22:40 – Najmro. Kocha, kradnie, szanuje
🎥 „Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” to komedia akcji inspirowana prawdziwymi wydarzeniami z życia Zdzisława Najmrodzkiego, legendarnego celebryty półświatka, który ośmieszał władze PRL wymykając się 29 razy organom ścigania. Kobiety go kochały, a mężczyźni podziwiali.

🎬 00:35 – Test na teściów
🎥 Co może się stać, kiedy zaczniemy grzebać nad własnym drzewem genealogicznym, którego jesteśmy pewni w stu procentach? Jak zareagować, gdy okazuje się, że przez całe swoje życie przodkowie grali z nami w kulki i nie mówili całej prawdy? W tej komedii powinniśmy uzyskać odpowiedzi na te pytania, jeżeli jednak nie, czeka nas niesamowita przygoda pełna dobrego humoru w doborowym towarzystwie. Mówi nam o tym obecność scenarzysty filmu „Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka” Julien Hervé, który objął stery za kamerą wśród pięknych francuskich widoków.

📍 Gdzie? Kartuskie Centrum Kultury w Kartuzach

⏰ Kiedy? 12.07.2024, start 21:00

Do zobaczenia! 🎉