Kategorie

Aktualności

Piękna i Bestia

Odkryj korzenie baśni Piękna i Bestia w Teatrze Cortiqué Anny Niedźwiedź!
PREMIERA 17.03.2024


Piękna i Bestia w oryginalnej adaptacji Teatru Cortiqué to powrót do znanej na całym świecie legendy o potędze miłości, która jest zdolna pokonać wszelkie przeszkody.
To historia pełna magii, mitycznych stworzeń i odwiecznej walki dobra ze złem.
Dzieci i dorosłych zachwycą bajkowe stroje, nawiązujące do dzikiej natury, taniec, powietrzne akrobacje i emocjonalna muzyka, towarzysząca bohaterom, zamieszkującym elfi las.
Piękna i Bestia to spektakl dla całej rodziny i widzów w każdym wieku. Każdy odnajdzie w nim coś zachwycającego, bo przecież piękno niejedno ma imię.

Adres Mansfelda 4, 60-855 , Poznań

Teatr Cortiqué Anny Niedźwiedź w Poznaniu został stworzony z myślą o edukacji scenicznej uczniów Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź.
Z roku na rok Teatr poszerza swój repertuar, w którym podczas jednego spektaklu, widzowie mogą podziwiać na scenie wiele dziedzin sztuki.
Widowiska tworzone przez dyrektor teatru – Annę Niedźwiedź łączą w sobie śpiew, taniec, akrobatykę i sztuki cyrkowe.
Na scenie widzowie mogą zobaczyć uczniów Szkoły Baletowej Anny  Niedźwiedź, u boku zawodowych artystów – tancerzy, wokalistów, akrobatów i cyrkowców.
Jako jedyny teatr w Polsce – Teatr Cortiqué  Anny Niedźwiedź – posiada  scenę, którą można oglądać z trzech stron, co potęguje doznania wizualne.