Kategorie

Aktualności

Portal 60plus to korzyści dla dojrzałych, ale aktywnych osób!

Portal 60plus x Bilety24

Jesteś osobą „60plus”, ale wciąż czujesz, że chce Ci się żyć i pragniesz czerpać z życia, jak najwięcej? Przeczytaj nasz artykuł!

Wraz z naszym portalem partnerskim 60plus mamy Ci do zaoferowania całą gamę ofert na wyjątkowe spędzanie wolnego czasu! Zachęcamy do wejścia na ogólnopolski portal www.60plus.pl – korzystaj z życia po 60-tce !

Na stronie 60plus czeka na Ciebie:

  • wyjątkowa wyszukiwarka ofert i informacji dla osób po 60-tym roku życia, w tym ułatwiających życie i pomagających zaoszczędzić – lokalnie i krajowo;
  • ponad 140 artykułów w 16 blokach tematycznych – każdy znajdzie coś dla siebie – porady, informacje, polecenia, pozytywne przesłania;
  • wiele ciekawych ofert oraz przekierowanie do naszego serwisu, na którym znajdziesz wiele wyjątkowych koncertów w filharmoniach i operach, jak również spektakli w teatrach z całej Polski.

Zarówno nasz portal Bilety24, jak i portal 60plus, to miejsce dla osób po sześćdziesiątym roku życia, który urozmaica i ułatwia życie życie. Osoby odpowiedzialne za portal 60plus zajmują się ważnymi dla osób dojrzałych sprawami, są z nimi, pokazują im wielu partnerów, z których usług mogą skorzystać – w tym z naszego serwisu! Czasem wkradną się żartobliwe sytuacje, ponieważ  przekaz portalu jest POZYTYWNY. Ponadto to także miejsce dla firm, które chcą dotrzeć do klientów lub konsumentów w dojrzałym wieku.

Dlatego w raz z naszym Partnerem apelujemy do dzieci i wnuków – pokażcie swoim bliskim, jak prosto korzystać z portalu www.60plus.pl, jak łatwo znajdować tam plusy życia po 60-tce!