Kategorie

Aktualności

Biletomat B24 – innowacyjność na polskim rynku

Biletomat B24

Absolutna nowość na polskim rynku od serwisu Bilety24!

Kupuj szybciej i wygodniej przez Biletomat B24. To prawdziwa rewolucja na polskim rynku. Serwis Bilety24.pl rozpoczął dystrybucję urządzeń, które stają się alternatywą dla zmakniętych kas biletowych oraz niekończących się kolejek w instytucjach publicznych.

004v2.

W skrócie o technicznych aspektach Biletomatu

Urządzenie zostało opracowane na podstawie wieloletniego doświadczenia w branży ticketingu. Biletomat B24 pozwala na samodzielny zakup biletów z możliwością wyboru miejsca z planu sali, wykorzystując profesjonalne i przyjazne dla użytkownika oprogramowanie oraz przykuwa uwagę swoim unikatowym designem. Każdy zakończony proces zakupu potwierdzony jest wydrukiem biletu zawierającym wszystkie istotne dane dotyczące wydarzenia oraz kod 1D lub 2D, pozwalające na szybką weryfikację biletów. Urządzenie zintegrowane jest z systemem rezerwacji biletów z serwisu Bilety24.pl, modułem sklepowym instytucji, aplikacją mobilną czy też ogólnodostępną platformą Bilety24.pl. Wszystkie transakcje odbywają się poprzez zainstalowany w urządzeniu terminal do kart z funkcją płatności zbliżeniowych.

Biletomat B24, ludzie i instytucje

Biletomat B24 wzbudził duże zainteresowanie wśród osób z branży informatyczno – technologicznej, ale nie tylko. Urządzenie polubili nie tylko młodzi, ale również starsi, którzy chętnie zaprzyjaźniali się z nową technologią podczas 15. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toruniu, na którym oprócz zabezpieczania sprzedaży w mobilnych kasach, dostarczyliśmy dedykowane urządzenie umożliwiający zakup biletów. Dzięki temu, coraz więcej instytucji decyduje się na instalację urządzenia w swoich instytucjach.

tofifest-bilety24

Biletomat B24 obdarzyły już zaufaniem takie instytucje, jak: CK Zamek Poznań, Teatr Wielki w Łodzi, Filharmonia DolnośląskaTeatr Powszechny z Łodzi, który umieścił swój biletomat w Galerii Łódzkiej, czy Filharmonia Narodowa, gdzie jedno z dwóch urządzeń posiada dodatkową funkcję skanowania karty melomana i sprawdzania zakupionych na kartę biletów.

”Biletomat dostarczony przez naszego operatora sprzedaży biletów, serwis Bilety24 stanowi uzupełnienie dostępności biletów. Nasi melomani są zachwyceni innowacyjnym podejściem Filharmonii.”…- mówi inicjatorka wdrożenia, Kierownik Działu Łączności ze Słuchaczami – Jolanta Bilińska z Filharmonii Narodowej w Warszawie”.

Między innymi takimi własnie opiniami wśród pracowników i dyrektorów instytucji cieszy się urządzenie, które niebawem pojawi się na terenie całej Polski.