Kategorie

Kino

Bilety24 na 38. Forum Wokół Kina

9-11.12.2014 jesteśmy w Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu.

Forum Wokół Kina to spotkania z ekspertami, znawcami branży filmowej, którzy podczas specjalnych wykładów i warsztatów opowiedzą o promocji wydarzeń kinowych i budowaniu relacji z widownią oraz modelach zarządzania kinem. Forum zakończy uroczystość wręczenia Złotych Biletów, które w tym roku przyznano 10 polskim filmom.

Rozmawiamy o wielokanałowej dystrybucji biletów do kin i na wydarzenia kulturalne. Zapraszamy na nasze stoisko każdego, kto chce dowiedzieć się więcej na temat sprzedaży i rezerwacji biletów, systemu rozliczeń i raportowania.

Rynek kinowo-dystrybucyjny wciąż się zmienia i stawia wyzwania, dlatego oferujemy naszym klientom innowacyjne rozwiązania i nowe techniczne możliwości.System Bilety24 umożliwia wielokanałową dystrybucję biletów poprzez kasy kina, dedykowany sklep na stronie, aplikację na facebook, aplikację mobilną na smartfony, platformę Bilety24 oraz portale kulturalno-informacyjne i program partnerski. Sprzedaż i rezerwacja miejsc odbywa się w czasie rzeczywistym, z graficznego modułu sali we wszystkich kanałach dystrybucji.

Chcielibyśmy, aby spotkanie z Bilety24 było pomocne i inspirujące dla uczestników tego wydarzenia.Życzymy udanego Forum Wokół Kina.