Kategorie

Aktualności Kino Wydarzenia

47. Forum Wokół Kina

Jak co roku serwis Bilety24 weźmie aktywny udział w Forum Wokół Kina. W tej edycji łączymy siły z innymi kiniarzami, aby podczas bankietu zagrać muzykę filmową live. Jakie hity pojawią się na scenie tego nie zdradzimy – Przekonacie się na miejscu.

„Forum Wokół Kina to impreza branżowa środowiska związanego z dystrybucją i rozpowszechnianiem filmów.
Skierowana jest do właścicieli i operatorów kin tradycyjnych, studyjnych, multipleksów oraz do dystrybutorów filmowych, producentów sprzętu kinowego oraz usługodawców związanych z rynkiem kinowym.

Forum Wokół Kina po raz pierwszy będzie odbywało się w Chełmie. Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do Chełmskiego Domu Kultury, który zlokalizowany jest w dzielnicy Dyrekcja Górna, stanowiące część modernistycznej dzielnicy Nowe Miasto założonej w dwudziestoleciu międzywojennym. W obiekcie znajduje się klimatyzowana, obszerna sala widowiskowa, licząca 504 miejsca, wyposażona w nowoczesny sprzęt sceniczny, teatralny i kinowy odpowiadający najwyższym parametrom obrazu dzięki projektorowi 4K oraz dźwięku z procesorem Procesor Datasat AP20 pracujący w systemie standardowych ścieżek dźwiękowych 5.1 i 7.1. Dodatkowo mamy do dyspozycji wiele sal dydaktycznych, obszerne foyer oraz kawiarnię. „

źródło: facebook.com/pg/ForumWokolKina/about/

Tagi