Kategorie

Dla dzieci Teatr

Dzień Dziecka w Teatrze Muzycznym w Poznaniu

Specjalnie z okazji Dnia Dziecka Teatr Muzyczny szykuje dla najmłodszych widzów nie tylko ucztę artystyczną, ale również moc zabaw i atrakcji!
Piękna baletowa inscenizacja baśni braci Grimm zostaje przeniesiona do magicznego świata teatru! Spektakl, choć przedstawiony bez słów, jest znakomicie odbierany przez najmłodszą widownię, którą z zapartym tchem obserwuje losy Śnieżki i jej przyjaciół. Przepiękna muzyka Bogdana Pawłowskiego, znakomite układy choreograficzne i bajecznie kolorowe kostiumy wprowadzą najbardziej wymagającą, młodą widownię w świat fantazji i przygód.
Właśnie w Dniu Dziecka będzie można spotkać we foyer postaci, które każdy młody widz może znać z najpiękniejszych bajek! Każdy będzie mógł poznać osobiście swojego ulubionego bohatera, uścisnąć mu dłoń oraz zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Nie zabraknie również gier i zabaw, w których będzie można wygrać m.in. książki, bilety do teatru oraz zaproszenia na prawdziwe włoskie lody! Atrakcje i nagrody przygotowane są razem z partnerami Dnia Dziecka: Lodziarnią I Love Galato, Kawiarnią Cafe Bebe oraz  Manufakturą Słodyczy Karmelkowo, Wydawnictwem Ene Due Rabe.
Dla każdego uczestnika przewidywana jest również słodka niespodzianka…
Zachęcamy dzieci, by z tej okazji przebrały się za swoje ulubione bajkowe postaci, wówczas uda się wspólnymi siłami przeobrazić Teatr Muzyczny w ogród pełen bajek.