Kino Śnieżka

Kategorie

Kino

Jedenaste kino wśród Partnerów

Rabka Zdrój słynie z uzdrowiska dla dzieci i dorosłych, wspaniałego mikroklimatu oraz niezliczonych zasobów wód mineralnych. W maju, miejscowość wzbogaciła się o kolejną atrakcję jaką jest wyremontowane od podstaw – Kino Śnieżka.

Kino zostało wyposażone w nowoczesny projektor, wygodne fotele oraz system sprzedaży i rezerwacji – Bilety24. Rozwiązanie oferowane przez system Bilety24 pozwala na zakup biletów poprzez stronę Kina Śnieżka, dostępną pod adresem: www.kino.rabka.pl, oraz poprzez platformę Bilety24 i aplikację mobilną systemu Bilety24. Swobodny zakup biletów o dowolnej porze dnia i nocy, bez wychodzenia z domu czy pracy stanowi znaczące udogodnienie dla kupujących i jest  uzupełnieniem komfortu jaki oferuje Kino Śnieżka.

Bilety zakupione przez Internet wystarczy wydrukować na dowolnej drukarce w domu, pracy bez konieczności wymiany w kasie kina. Bilety zakupione w aplikacji mobilnej mają postać kodów 2D, które wystarczy okazać na ekranie urządzenia mobilnego, bileterowi przed wejściem do sali kinowej.

Kino Śnieżka jest jedenastym kinem korzystającym z systemu sprzedaży i rezerwacji biletów – Bilety24.