Kategorie

Koncert

Kosmiczny show Michała Szpaka! „The MOON Tour” już wkrótce poruszy całą Polskę

Mało jest artystów budzących tak wiele emocji. Mało jest też tak charakterystycznych głosów. Michał Szpak po wakacyjnej przerwie wraca na scenę i daje fanom to, do czego nas przyzwyczaił – muzyczny spektakl z najwyższej półki z przekazem.

Dla Michała Szpaka i jego zespołu rok 2019 przyniósł wiele sukcesów: album „Dreamer” pokrył się złotem, a magiczna trasa koncertowa promująca płytę przyciągnęła tysiące wiernych fanów i nowych słuchaczy. Obok jego muzyki trudno przejść obojętnie- jest niezwykle uczuciowa i poetycka, ale też elektryzująca i porywająca. Michał od dawna balansuje na granicy gatunków, czerpiąc garściami inspiracje z własnych doświadczeń i z tego, co dzieje się wokół. Właśnie tak powstała trasa o enigmatycznej nazwie „THE MOON Tour”, podczas której Michał będzie poruszał bardzo poważne problemy. 

– Chcę przekazać ludziom, co mnie boli, co uwiera i co teraz zajmuje moją głowę. Lasy płoną, huragany niszczą ludzkie dobytki, umierają gatunki zwierząt, które niedługo będziemy znać tylko z opowieści czy zdjęć. W jakim kierunku idziemy? Gdzie będziemy za 50 lub nawet 10 lat? Inspiracją dla mnie stała się kondycja naszej planety – zapowiada wokalista.

Nowa trasa to duże wydarzenie w jego życiu. Produkcja, nad którą pracuje wiele osób to nowe aranżacje, multimedia oraz klimat nieco inny niż podczas trasy „Dreamer Tour”. Osoba Michała Szpaka daje jednak gwarancje koncertów na najwyższym poziomie i wspomnień na długi czas. 

Scena to miejsce, w którym czuję się najlepiej. Naturalne jest więc dla mnie to, że właśnie na scenie chcę przekraczać kolejne granice… – mówi wokalista, i tym samym zapowiada kolejną trasę pełną artystycznych niespodzianek nie z tej ziemi i odkrywanie galaktyki emocji wspólnie z fanami. Właśnie kontakt Michała z publicznością to kolejny powód, dla którego warto pojawić się na jednym z koncertów trasy „The MOON tour”. Wszystkie koncerty odbywają się też w doskonałych salach, a ekipa Michała Szpaka dba o to, by świat, w jaki zabiera nas wokalista był taki sam jak osoba Michała – pełen kolorów i zachwycający.