Kategorie

Aktualności Koncert

1984 Tour i pierwsze kawałki z nowej płyty. Kolejne koncerty Pawła Domagały przed nami

Jego piosenki rozbujały całą Polskę, a teraz wraca na scenę z zapowiedzią nowego krążka i największymi hitami z platynowej płyty „1984”. Paweł Domagała po raz kolejny rusza w trasę.

Dla jednego z najbardziej rozpoznawalnych artystów ostatnich lat to już czwarta odsłona trasy „1984 Tour”. Wokalista, znany też z ról filmowych i teatralnych, ruszy w muzyczną podróż po Polsce już w tym miesiącu i będzie spotykał się z fanami aż do Bożego Narodzenia. Czy to znaczy, że Paweł Domagała popadł w rutynę? Zdecydowanie nie! Sam mówi o tym, że koncerty od samego początku to dla niego niezwykłe doświadczenie.

– Wyszedłem na dużą scenę, zacząłem śpiewać pierwsze słowa i nagle… cała sala śpiewa ze mną –zwariowałem! Dla mnie koncerty to spotkanie z żywym człowiekiem i metafizyczne przeżycie, uwielbiam to! – mówi Paweł. Jego występy przyciągają tłumy w całym kraju, a w wielu miastach zostały już tylko pojedyncze miejsca.

Poza największymi hitami – jak „Weź nie pytaj” czy „Wystarczę ja” – Paweł przedpremierowo zaśpiewa utwory z nadchodzącej płyty. „1984 Tour” to jedyna okazja, żeby usłyszeć je już teraz, bo krążek pojawi się w sklepach dopiero 20 listopada 2020 i jak dotąd jest owiany tajemnicą. Wiemy tylko, że płyta będzie nosić tytuł „Wracaj”. Paweł ostatnio pojawił się gościnnie na nowej płycie Kękę. Kawałek „Powiedz mi czemu” to pierwsza taka kooperacja z raperem z Radomia. Piosenkarz nie zaniedbuje też kariery aktorskiej. W wakacje zakończyły się zdjęcia do serialu „Żmijowisko”. Paweł zagra główną rolę w ekranizacji bestsellera Wojciecha Chmielarza o tym samym tytule. Na efekty pracy przy nowym serialu musimy jeszcze co prawda czekać, ale to ostatni moment, żeby kupić bilety na koncert Pawła Domagały. Energia, która bije ze sceny, i niesamowity klimat, który tworzy piosenkarz, przyciągają całe pokolenia. Na koncertach można spotkać rodziny, przytulające się pary czy grupy znajomych. Wokalista znany z radiowych hitów przyciąga wszystkich swoją skromnością, urokiem osobistym i łatwo wpadającą w ucho muzykę. Gdy dodamy do tego chwytliwe teksty, możemy łatwo zrozumieć, dlaczego w tak krótkim czasie Paweł zdobył tak dużą popularność.