Mazowiecki Teatr Muzyczny

Kategorie

Teatr

Premiery i spektakle w Mazowieckim Teatrze Muzycznym

Zostaliśmy Partnerem Technologicznym Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury. Nasz nowy Partner zaprasza na spektakle i premiery. Serwis Bilety24 szczególnie poleca dwa rewelacyjne musicale:

„FAME” to opowieść o grupie studentów i nauczycieli z lat 1980 – 1984. Przedstawia niepokoje, nadzieje i ambicje utalentowanych, lecz nieukształtowanych artystycznie, młodych ludzi. Dowiadujemy się o czyhających na nich pokusach, ale i konieczności zachowania dyscypliny, niezbędnej dla wykonywania zawodu aktorów, tancerzy i muzyków. Obserwujemy jak przez cztery lata intensywnych studiów przeżywają; radości, miłości, zmagają się z wymaganiami jakie stawia szkoła, by stać się wreszcie w pełni ukształtowanymi artystami i dojrzałymi ludźmi.
Już  03 października 2015 r. o godz. 19:00 na scenie studia koncertowego Polskiego Radia – „Bitwa tenorów na róże” – koncert jubileuszowy z okazji 10-lecia Mazowieckiego Teatru Muzycznego. Bitwa tenorów na róże to II edycja tego  znakomitego wydarzenia artystycznego. Koncert z towarzyszeniem orkiestry. Wystąpi 4 znakomitych tenorów, którzy będą walczyć o miano najlepszego tenora, zbliżonego swoim kunsztem wokalnym do ideału śpiewaka operowego Jana Kiepury oraz o platynową różę. Tenorom towarzyszyć będą 4 znakomite śpiewaczki operowe.