Kategorie

Opera / Musical

Niespodzianka Teatru Muzycznego w Atrium Starego Browaru

Teatr Muzyczny w Poznaniu przygotowuje się do premiery musicalu Jekyll&Hyde. Ten niezwykły, nowoczesny musical z Broadwayu cieszy się nieustannie wielką popularnością wśród fanów musicali. Poznańska premiera będzie bez wątpienia czymś, czego tu jeszcze nie było…

W związku z tym wyjątkowym wydarzeniem Teatr Muzyczny przygotowuje równie wyjątkową niespodziankę… Aby ją zobaczyć, należy pojawić się w sobotę 04.10.2014r. w godzinach między 15.00 a 16.00 w Atrium Starego Browaru od ul. Półwiejskiej.

Co się dokładnie wydarzy? Tego nie możemy zdradzać, ale plotki krążą, że być może pojawi się tam osobiście sam Henry Jekyll. Czy ujawni się również Edward Hyde?  Jedno jest pewne – każdy, kto będzie świadkiem tej niezwykłej akcji, z pewnością zapragnie zapoznać się z nadchodzącą premierą Teatru – musicalem Jekyll&Hyde, którego spektakle będą grane w dniach 10-25 października. Ostatnie bilety w cenie 35-120 zł można jeszcze nabyć w Kasie Teatru,na stronie teatr-muzyczny.poznan.pl i www.Bilety24.pl. Serdecznie zapraszamy!