Kategorie

Aktualności Inne

Teatr Muzyczny w Poznaniu uruchomił nowy sklep internetowy

Współpraca Teatru Muzycznego w Poznaniu z firmą Bilety24 trwa od 2013 roku. Nasze techniczne wsparcie dla tej instytucji kultury obejmuje system zarządzania rezerwacjami i sprzedażą jednocześnie w kasach biletowych oraz serwisie internetowym bilety24.pl. W grudniu 2020 roku został uruchomiony w pełni zintegrowany z systemem moduł sklepowy Teatru Muzycznego, w którym można kupować liczne gadżety zarówno ze spektakli znajdujących się obecnie w repertuarze, jak i archiwalnych. Są to między innymi: koszulki, torby, kubki, skarpetki, płyty i plakaty. Produkty zostały pogrupowane według kategorii, przez co nawigacja jest bardzo prosta.

Adres internetowy sklepu: https://teatr-muzyczny.pl/sklep/

Niespodzianką przygotowaną przez Teatr Muzyczny jest płyta z muzyką z musicalu „Pippin, czyli historia prawdziwa o poszukiwaniu szczęścia”. Na krażku można usłyszeć Macieja Pawlaka jako Pippina, Dagmarę Rybak jako Mistrza Ceremonii, Oksanę Hamerską jako Katarzynę, Annę Lasotę jako Fastradę, Radosława Elisa jako Króla Karola , Lucynę Winkel jako Berthę , Macieja Zaruskiego jako Ludwika oraz Franka Trojanowskiego jako Teosia, zespół wokalny oraz orkiestrę. Szczegółowa obsada znajduje się w jubileuszowym wydawnictwie, które zostało dołączone do płyty. Można w nim znaleźć mnóstwo niepublikowanych do tej pory zdjęć, teksty piosenek, rysunki kostiumów i zakulisowe wspomnienia, którymi podzielili się zarówno realizatorzy, jak i obsada.

Zapraszamy do odwiedzania sklepu Teatru Muzycznego, gdzie na pewno znajdziecie świetne upominki, prezenty na zbliżające się święta i inne okazje.