Kategorie

Aktualności

Wydarzenia online i bilety wsparcia, to nasze propozycje. Kiedy wrócimy na widownie?

Od dwóch miesięcy zmieniło się działanie wielu instytucji kultury. Aby umożliwić udział w wydarzeniach, na portalu Bilety24 proponujemy transmisje online oraz bilety otwarte. Zostań w kontakcie z kulturą, nie wychodząc z domu!

Bezpieczeństwo jest teraz bardzo ważne, jednak czasowe zamknięcie kin i teatrów nie musi oznaczać rozłąki z kulturą. Na portalu Bilety24 po raz pierwszy pojawiły się wydarzenia, które odbywają się w internecie! W naszych propozycjach znajdują się m.in. koncerty, spotkania i spektakle online. Pozwolą one cieszyć się muzyką i sztuką w zaciszu własnego domu.

W obecnej sytuacji ważne jest wspomaganie instytucji kultury. Kupując bilety otwarte, pomagasz swoim ulubionym miejscom. Projekcje filmowe, spektakle i koncerty dostarczają wielu niezapomnianych przeżyć, tworzą wspomnienia, które latami towarzyszą nam w życiu. Zadbajmy o to, aby kiedy będzie już taka możliwość, miejsca znów odżyły, a artyści wrócili do tego co potrafią najlepiej – przekazywania emocji.

Powrót do częściowej normalności zbliża się wielkimi krokami. Jeszcze miesiąc temu ulice były puste, a dziś, już od kilku dni, znów bezpiecznie możemy korzystać z restauracji i usług fryzjerskich. Bez obaw odwiedzimy również lasy i tereny rekreacyjne. Następnym etapem, na który wszyscy z niecierpliwością czekamy, będzie przywrócenie działalności teatrów, kin i sal koncertowych. Kiedy możemy się tego spodziewać?

Ciągle nie znamy oficjalnej daty wprowadzenia IV etapu odmrażania gospodarki. Jednak przy obecnym tempie powrotu do normalności, możemy się spodziewać, że nastąpi to już w okolicach 1 czerwca. W IV etapie zostaną otwarte kina i teatry.

Artyści już biorą udział w próbach, a organizatorzy przygotowują miejsca na wizytę gości. Wymagane jest wyposażenie wszystkich pracowników w rękawiczki, maseczki i płyny dezynfekujące. Sale są sprawdzane pod względem bezpieczeństwa – zachowane zostaną zasady dystansu społecznego oraz dezynfekcji pomieszczeń. Pamiętajmy, że wciąż obowiązkowe jest noszenie maseczek w miejscach publicznych, rękawiczek w sklepach, zaleca się częste i dokładne mycie rąk oraz zachowywanie dystansu społecznego. Do zobaczenia na widowni!